| Bris a întrebat:

laughing! Care este cea mai interesanta legenda pe care o stiti laughing

9 răspunsuri:
| Sოﺁℓε a răspuns:

Imi amintesc o legenda pe care mi-a spus-o cineva :
Se zicea ca exista un criminal din Hasdeu (complexul principal de camine din Cluj)
O studenta s-a intors noaptea tarziu de la o petrecere.Ca sa nu isi deranjeze colega de camera nu a aprins becul si doar s-a pus in pat si s-a culcat. Dimineata cand s-a trezit a vazut cadavrul colegei sale si pe perete scria "Nu-i asa ca te bucuri ca nu ai aprins lumina?"

| Bris explică (pentru Sოﺁℓε):

OMG! eu locuiesc in Cluj laughing

| Sოﺁℓε a răspuns (pentru Bris):

Si eu laughing.

| Bris explică (pentru Sოﺁℓε):

Dupa cum obesrv te uiti la jurnalele vampirilor laughing)... nu? De unde mai exact esti laughing?, daca pot sa intreblaughing...

| Sოﺁℓε a răspuns (pentru Bris):

Da ma uitbatting eyelashes
Pai nu stau chiar in Cluj. Undeva langa ClujwinkingTu?

| Bris explică (pentru Sოﺁℓε):

Eu stau in centru aproape de Piata Uniriilaughing si ...si eu ma uita la Jurnalele vampirilor laughing eu sunt la zi cu serialul acum astept sezonul 4 Tu?

| Sოﺁℓε a răspuns (pentru Bris):

Vorbim prin mesaje happy

| Bris explică (pentru Sოﺁℓε):

Oklaughing