| pspspsps a întrebat:

care sunt cele mai la moda lucrurii din sezonul asta cum ar fi: expresii, culori, haine, coafuri, etc. Pentru raspunsul care ma ajuta cel mai mult dau FUNDA!

Răspuns Câştigător
| Miriam9 a răspuns:

Extensii cat mai lungi.culoarea parului cat mai aproape de cea naturala, sau incearca un ciocolatiu/saten foarte deschis/saten inchis.la haine se poarta pantalonii/blugii comozi dar stransi jos.bluzele cu decolteu in V arata bine.cu diferite imprimeuri simple sau mesaje.se poarta blanurile din nou si ploverele mari si groase.accesorii cat mai multe dar nu sclipitoare.esarfe mari sau subtiri si stranse pe gat.pantaloni cu talie inalta.UGG-urile, botinele cu platforme mari, adica cu talpa inalta.culorile:gri, crem, maro, rosu,bej,verde inchis, negru, roz pal, alb.parul prins cat mai lejer sau in cocuri dezordonate.nu folosii prea mult placa.