| simona_5268 a întrebat:

Sall tpu.cum poti sterge un prieten de pe facebook?

Răspuns Câştigător
| TeIubesccc a răspuns:

Cand esti pe pagina lui de facebook, in stanga sub prietenii lui scrie :
- Sugereaza`i prieteni
- Scoate din lista de prieteni
- Denunta / blocheaza aceasta persoana
Tu apesi pe "scoate din lista de prieteni"hee hee

4 răspunsuri:
| Diiana232997 a răspuns:

Intri pe prietenul respectiv, pe profilul lui. si dedesubt de poza sunt cativa prieteni si membrii familiei, dedesubt de asta scrie SCOATE DIN LISTA DE PRIETENI.

| MademoiselleV a răspuns:

Intri la profil, în dreapta scrie undeva Prieteni, apoi Editează prieteni. Dacă nu îţi apar toţi, click pe Interacţiuni recente şi selectează Toţi prietenii, apoi click pe x-ul care apare. O zi bună!

| Silviu_1540 a răspuns:

Il denunti (spam), intre pe o poza de a lui si dai denunta sau spam...si acesta nu te va mai avea pe tine si nici tu nu il vei mai avea! succes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai...dai pe persoana care vrei s-o stergi si mai jos in stanga scrie scoate din lista de prieteniwinking sper ca te-am ajutat >:d< funda?:*