| rapidistzu a întrebat:

Sall, cum se sterge un prieten de pe facebook? Primul raspuns FUNDA:Xbig grin

Răspuns Câştigător
| llllllllllllllllllll a răspuns:

Te duci pe profilulu persoanei care vrei sa o scoti de la prieteni, jos in stanga scoate din lista de prieteni, il blochezi si dupa te duci la setari de conf si alegi manager. e ultima, si nu mai il ai ca friend happy

4 răspunsuri:
| Aleqa a răspuns:

Dai click pe profilul lui, langa numele sau scrie "Prieteni". Dai click acolo, si scrie "Sterge din lista de prieteni".

Multa bafta.

| Krissツ a răspuns:

Pai. dai la prietenii tai si cauti numele persoane pe care vreo s-o stergi, dai pe numele lui si-ti apare acolo ceva cu prieten si mesaje si tu dai la prieten si fix ultima de jos scrie,, Sterge din lista de prieteni,, dai acolo si-ti apare daca sigur vrei sa stergi persoana siti scrie,, Sterge din lista de prieteni,,. Succes!happy

| EmOoKidD a răspuns:

Pai intri pe profilul lui apoi acolo langa caseta cu mesaje, este o sageata in jos, dai clik pe ea si acolo jos scrie renunta la prietenie.dai acolo si gata!happy Sper ca ai intelesblushing)