| d0areu a întrebat:

Sall TPU, cum sa fac sa ma scol mai usor si mai repede dimineata, nu spuneti sa ma culc mai devreme

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Vrei doar raspunsul care iti place.De ce mai intrebi daca stii ca singura solutie este sa te culci devreme? Asta e singura solutie.Culca-te devreme.

| ElenaSA a răspuns:

Asta e cea mai buna solutie. Culcatul devreme. Ca daca te culci tarziu si te scoli devreme deseori iti distrugi sanatatea.

| Ana90088 a răspuns:

Daca te culci la miezul noptii nici intr-un caz nu te vei trezi mai usor dimineata. Incearca sa te culci la o ora rezonabila, inainte de culcare sau cu cateva ore inainte poti face o plimbare in aer liber sau poti bea o cescuta de laptic cald. Cu siguranta asta te va face sa ai un somn odihnitor si te vei trezi mai fresh dimineatawinking