| superpissy40 a întrebat:

De ce in fiecare dimineata cand ma trezesc(mai ales in zilele cu scoala) ma doare burta ingrozitor, imi vine sa vars si am o mica stare de rau? Precizez ca ma culc la ora 10:45 si ma scol la ora 6 dimineata pentru ca stau departe de scoala si la ora 7 trebuie sa ies pe usa.Am incercat sa ma culc mai devreme si sa mananc ceva mai usor seara si mai putin dar tot la fel.Nu cred ca am nici o problema(de ex: viermi intestinali).

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| LarisaOana a răspuns:

Hey! Nu stiu ce varsta ai si te rog, sa nu consideri ca imi bat joc, pentru ca nu e intentia mea.
Deci, parerea mea: poate trebuie sa iti vina menstruatia.
Sper ca te-am putut ajuta!

| CriSSa537 a răspuns:

Ceao! Si mie mi se intampla inainte cand ma sculam la 6...acum de cand ma scol la 8 nu mai am problema asta. poate pentru ca te scoli foarte devreme.

| TotEuMa a răspuns:

Poate iti e scarba de scoala si de aia talk to the hand rolling on the floor))

| RenzoRomano a răspuns:

Poate o sa avem un nepotel! cine stie