| ANDRADA_4403 a întrebat:

..batting eyelashes

dati-mi ceva descrieri, citate...status-uri...(despre orice)

dau funda la care imi plac...:*

Răspuns Câştigător
| lilbb a răspuns:

Tsi sse pare c`a fost ieri ? nu,nu . te`nselli winking ! ca iubire+planuri+vise=greselli happy. nu mi.e usor .habar n`ai cat ma doare ! cred ca acum pllatescc si pentru pacatelle viitoare oh go on

a fosst o vreme cand credeam in tnee` . te iubeam din toata inima ! love struck a fost o vrreme cand tsineai lla mnee` day dreaming dar azi . NU mai e assa sad ! oh go on

simtseam ca vreau ssa mor , simtseam ca.mi ajunge sad . dar una ca mne` niciodata nu pllange ! love struck

sa nu mai pllangi mereu cand itsi spun " Nu mai pot ! " . oricce s`ar intamplla tot lla tnee` ma intorcc ! love struck

nu te mai comparra cu altsii , ca tu esti totu' ! nimeniiii , niciodata n`o sa poataa sa.tsi ia lloccu' love struck !

am sutte de prietene oh go on da' ea face cat 1000 love struck ea nu imi e prietenna no talking ci sorra pe veccie ! love struck

Dc pяιєтєnιι sє тяαnsfoямα ιn тαяfєє l-)? • Dc pєяsoαnєℓє pє cαяє ℓє ιubєsc sє тяαnsfoямα ιn scαяbє :-& ?

Regreti ? Regreta ! Pentru ca acum e prea tarziu oh go on am pllecat wave si n`o sa mai vin winking . Tu pllangi , mie`mi vine sa rad ! e nepllacut , dar gandeste.te ca a fost invers in trecut ! happy

Din tot ce`a fost intre noi nimic nu regret ! Dar parca nici acum nu`mi vine sa cred ca nu te mai vreau oh go on .

Si poate m`as intoarce daca as plleca . si poate m`as intoarce daca te-ai schimba ! Te-as ierta pentru toata durerea mea ! love struck

M`ai mintsit ? Am trecut cu vederea oh go on m`ai jignit ? se mai intampla . m`ai insellat ? te-am dat dracu ! winking

Vreauu sa te fac sa plangi.vreauu sa te superi`:-s.si sa ma certi:-ss.sa ma iertsi love struck. Vreauu sa spun prostii puppy dog eyes sii sa ma saruti :* =p~ zambind batting eyelashes !

♥ Daca ar fi totul exact asa cum iti doresti,nu ai mai avea pentru ce sa lupti,sa speri si sa iubesti !Sunt lucruri frumoase ce stau inca pe lista.

Eiii bine nu incerc sa te conving... Dar dacă n`ai stiut, astăzi e soare in loc de frig :d.

va veni o zi in care imi vei spune: acum sunt pentru tine, nu pentru alta...iar eu cu lacrimi in ochi iti voi raspunde: ai fost pentru mine, acum fii pentru alta...

Am petrecut cu tine mii de clipe minunate:X.Te iubesc prin vorbe,gesturi si fapte!:X

Am fost ce nu voi mai fii niciodata! Acum sunt asa cum nimeni nu se asteapta !

Stiu nu sunt perfecta! Am o gramada de defecte. Dar n`am obligat pe nimeni sa ma accepte.

Stiu ca a durut atunci cand ma certam cu tine , Se pare ca s-a terminat acea poveste de iubire.

• Esti locu'n care intotdeauna m'am intors • Tu ma aduci la normal cand sunt intoarsa pe dos •

• Intotdeauna pregatita pentru raul care vine, intotdeauna fericita daca treaba merge bine.

Cand e fericita , surasul ei n.are egal.xD

Indiferent de e ploaie sau e soare .
Voi fii langa tine atunci cand te doare .

Si daca privesc pe fereastra .
vad imaginea noastra .

Nu exista barbat care sa nu insele .
dar nici femeie care sa nu i'o intoarca .

Sunt povesti, sunt cuvinte, sunt multe, si multe clipe .
Sunt versuri, sunt filme . In care te regasesti tu, pe tine .

Te gandesti mereu la el, esti cu telefonu in mana .
a trecut inca o luna si nu mai suna .

Vreau sa te sun, sa iti spun ce am in cap .
Esti tot ce am cautat si te vreau cu adevarat .

Credeam in tine mai mult decat in mine .
Ti'am dat tot dar n'a fost de'ajuns pentru tine .

Totul s'a terminat . Asta e soarta .
Defapt ma bucur ca e gata . Tu in stanga . eu in dreapta .

Acum da, stiu ce sunt . Sunt exact ce trebuie sa fiu azi .
Asa ca nu'ti da tu cu parerea daca nu ma cunosti cu adevarat .

Nu cauta frumusetea care te poate orbi .
cauta un suflet bun care te poate iubi .

Esti tot ce am iubit .
si ce voi iubii mereu .

Cand sunt buna, sunt foarte buna .
Cand sunt scorpie, sunt al naibii de perfecta .

Dar tu nu stii sa te superi pe mine . desi e foarte usor sa o faci .
Fiindca sunt experta in tampenii . pot umple pe oricine de draci !

Au fost si clipe urate in viata noastra, de ce sa mintim .
Dar am stiut sa trecem peste, sa le facem frumoase ca ne iubim . Au fost si zile in care noi doi ne certam de imi venea sa te omor . Dar si zile cand ti'am zis ca te iubesc la maxim si ca te ador !

Chiar daca nu's toate roz .
tot le colorez odata .

Am cautat si am gasit .
Esti tot ce mi'am dorit . Nu vagabontii care m'au dezamagit .

Cat de usor imi e sa'ti spun TE IUBESC .
Si cat de greu mi'ar fi sa te parasesc .

Ma tineai in brate, m'alintai . Atunci cand eram trista ma linisteai .
Imi spuneai mereu ca eu sunt tot ce ai .

Fiecare clipa pictata in roz trebuie sa recunosc ca iti apartine .
si nici macar eu nu ma cunosc asa cum tu ma stii pe mine .

Daca imi pare rau de ceva in viata mea .
e ca ti'am zis sa pleci cand te puteam ierta .

Cand zic ca nu imi pasa mint, ca stii ce simt .
stii tot ce gandesc !

Sunt un dracusor, ce viseaza usor .
Taci ! Nu ma trezi de mai vrei sa respiri .

Cat vrei tu sa pari de gigolo .
Cand ii vezi ochisorii aia iti piere chefu' de a face misto .

O sa'ti para rau cand vei realiza ca ai pierdut'o .
pe unica ce te iubea .

De obicei ii citesc rapid .
pe cei care imi zambesc si defapt nu ma inghit .

Ia'ma de mana .
Hai sa trecem peste toate impreuna .

Maine de'as pierde tot .
eu stiu ca in inima ta tot timpul voi avea un loc .

Incearca sa razi si tu de viata .
nu lasa numai viata sa rada de tine .

N'am iubit pe nimeni cu atata dor .
si de'a fost ceva . a fost trecator .

Un barbat nu'si dovedeste barbatia prin numarul femeilor cu care a fost .
ci prin numarul femeilor pe le'a refuzat spunandu'le: acasa ma asteapta femeia pe care o iubesc .

Si spune'i "te iubesc" ca'ti pare rau c'ai fost asa .
promitei ca n'o sa repeti din nou prostia ta .

Tu ma faci sa rad, tu ma faci sa plang .
Tu ma faci sa simt ca traiesc, tu ma faci sa iubesc .

Te voi pune pe primu' loc indifierent de ce se va intampla .
pentru ca tu esti doar al meu, iar eu mereu a ta .

Lasati`ma sa fac si bune si rele .
dar sa stiu macar ca sunt greselile mele .

Hai sa fugim, sa evadam . Hai sa plutim, sa zburam .
Hai sa zambim, sa visam . Hai sa traim si sa uitam .

Asa sunt eu .
imi place sa ma joc si mai ales . ador sa te provoc .

Iubesti pe cineva atunci cand ai ajuns sa vrei sa'i dai ceea ce ai mai bun .
si hotarasti sa i te dai pe tine insuti .

In fiecare noapte adorm cu tine'n gand .
Esti singurul ce ma ridica cand sunt la pamant .

Am invatat sa fiu nepasatoare .
pentru ca am aflat ca asta te doare cel mai tare .

Trei facultati daca ai avea .
nici tu nu ti'ai da seama ce trece prin mintea mea !

.se spune ca iubesti odata in viata,o singura iubire

Cand am avut toate raspunsurile,intrebarile s.au schimbat

Spune-mi cand te doare. Si o sa te anunt cand o sa inceapa sa-mi pese

Te iubesc , şi mai pus într-o zi să aleg între tine şi ei ... şi eu ţi-am spus : " Îmi va fi dor de tineee "

Stii ce-i frumos? Nici macar nu stiu daca am vorbit serios

Si chiar iti multumesc . Ca m-ai facut sa vad ca nu esti ce-mi doresc !

Eu raman cu amintirea ta,iar tu cu zambetul meu

If you cry,I`ll be fine

Suferi ? Nu.mi pasa !

Ai o lume a ta . Caut`o . Eu am gasit`o

Uite ca pot si fara tine !

Mi s.a zis ca nu o sa pot. Eh uite ca inca pot !

Poate m-am schimbat sau poate doar m-am saturat .

Nu am chef de tine, e chiar asa de greu de priceput?

Si daca dragoste nu e...parca e mai bine

Fii atent ! Să vezi cum doare, când o să mă vezi nepăsătoare !

Am intrebat multe,insa raspunsul tau va fi cu puncte puncte.

Dupa dezamagiri sperante facute scrum,am deschis ochii,erai tu .

• Inima iti plange, dar nu ai ce sa faci. Iti vine sa urli, dar te abtii si taci. sigh

• Doare! Tare! Si parca sufletul imi moare. Dar o sa vina vremea sa`mi ceri in genunchi iertare.
• Iata povestea noastra, s`a dus spre nicaieri. Expresia "Te iubesc" aducea un plus de bine. Ieri! winking

• E greu cand iti repeti in gand "capul sus, tre` sa zambesti!" si subconstientul iti dicteaza "cand plangi, sa nu te mai opresti! "
• Si pur si simplu raman fara cuvinte. Ma uit peste poze. Si`mi aduc aminteoh go on

• Pentru mine sunt niste amintiri care vesnic o sa doara. Pentru tine e o poveste de seara!
• Erai cu mine in bratze, cu mine de mana! Ne simteam bine cand eram impreuna.
• Toate veneau, treceau, dar nimic nu ramanea / Nici macar baiatu care puteam sa jur ca ma iubea! sigh

• Imi va fi dor, imi va fi rece, dar timpul nu va vindeca, ci doar va trec.
• Inca tin la tine chiar daca a trecut un timp si mai greu imi vine cand pe strada ne intalnim si ne privim cu regrete, oare tu pastrezi in suflet tot aceleasi sentimente? sigh

• O sa ramana amintiri blocate in ochii nostri goi. Ca se`nvarte ceasul si nimeni nu`l va da inapoi.
• Uite cum e: Dragostea inseamnaa dureree!Cand unu`l o da si celalant o cere!

• O iubesti dar totusi renunti la ea zicand ca nu iti pasa. Ea, ea te iubeste dar iti respecta decizia. Peste timp realizezi ca ai gresit. Insa orgoliul a fost prea mare, asa ca ajungi sa o pierzi, pentru totdeauna.
• Vreau ca atunci cand te gandesti la mine sa spui: "Uite, fata asta chiar a tinut la mine"
• Nu vei sti niciodata ce s`a intamplat de fapt. Daca te-am uitat sau doar ma prefac!

• Zambeste celor ce te urasc sa simta ura ta. Zambeste celor pe carere ii iubesti, sa simta dragostea ta. Iar daca vreodata cei pe care ii iubesti te vor trada, zambeste sa simta indiferenta ta.
• Dragostea e o sageata care face rani de foc, sufera cel ce iubeste, cel iubit isi bate joc. sad

• Spun ca nu`mi pasa, ba`mi pasa sa stii. Spun ca o sa plec azi, dar o sa ma`ntorc intr-o zi. Spun ca nu mi`e dor, sincer mi`e dor. Spun ca sunt ok, dar de fapt nu mi`e usor. sad
• Ma vrei inapoi? Eu iti spun doar atat. Nu miza pe faptul ca odata m`ai facut sa plang. M`am schimbat de`atunci.
• Acum tot ce a fost intre noi pare demult. Incerc sa`mi amintesc dar nu pot. Tu probabil m`ai uitat, in timp ce eu traiesc doar pentru tine…

• Toti imi spun: "Nu renunta!", "Nu mai plange!", "Totul va fi bine!". Dar eu las capul in jos si le spun: "Nu`i pasa de mine.crying "
• ti-ai gasit alta, doar sunt destule! Nu e vina ei ca o folosesti sa ma ranesti. Si din pacate, nu prea reusesti batting eyelashes.

• E greu sa uiti sarutul ce inca il doresti. E greu sa uiti un nume cand inca il rostesti sigh
• Incearca sa zambesti fato, urmeaza`mi sfatul! E cazul sa fii fericita, toate trec, o sa vina altu`!

• Si cand te vad intamplator imi aduc aminte de tot ce a fost, dar uitandu`ma inapoi imi zic: "Chiar n`are niciun rost!"
• Sec e faptul ca acum cateva saptamani ne tineam de mana, iar acum nu stim cum sa ne ocolim.

• Poate parfumul tau va dispărea din aer, dar cu siguranta nu va disparea din amintirile mele!
• Dintre toate minciunile tale, "Te iubesc" era favorita mea.

• Nu`mi pare niciodata rau cand imi vad fostul prieten cu altcineva. Mama mi-a spus mereu sa dau jucariile vechi cui nu le poate cumpara !
• El a fost de vina ca de fiecare data. Inceteaza fata sa te mai crezi vinovata. ti-a promis, stiu! Te`a mintit, stiu! El o sa regrete cand e prea tarziu! winking smug

• Ne privim in ochi ca doi straini ca si cum nimic intre noi nu s`a intamplat. Nu avem curaj sa ne vorbim. Ce usor e sa ne prefacem c`am uitat. Dar ne lipseste tot ce ne-a legat.
• Prin tine iubesc deci nu incerca sa ma judeci. Ca ai uitat sa ma inveti cum sa fiu tare daca tu pleci...

• Prin cate am trecut si cate am trait, cand eram unul cu altul si eram fericiti. Trecutul e doar o lacrima pe obraz, in suflet orice a fost acum nimic nu are rost...
• Sunt zile in care as vrea sa te pot uita si altele`n care te astept langa inima mea.
• In cate feluri poti distruge o inima si apoi sa te mai aştepti sa bata?

Ea nu e ca resul.Ea e pur si simplu` ea !love struck
© Un prieten vede tristetea din ochii tai, in timp ce ceilalti se lasa pacaliti de zambetul tau.
© Daca ai nevoie de prietenia mea si ne despart 100 de pasi, fa tu primul pas si ii voi face eu pe ceilalti 99 pentru tine.:*
© Si daca mama nu ne-a facut surori, a stiut dc, ptr ca Dumnezeu ne-a facut cele mai bune prietene.love struck
© Atunci cand am avut nevoie de`o mana care sa ma ridice, am primit cate una de la fiecare dintre voi si mi-am dat seama ca sunteti toate, prietene adevarate.love struck
© Ele sunt langa mine cand problemele sunt multe. Si tot ele sunt singurele care au rabdare sa ma asculte. Va iubesc si punct. :*
© Prietenia este ca relatia dintre mana si ochi. Cand mana se raneste, ochii plang. Si cand ochii plang, mana le sterge lacrimile
© Prietenii sunt ca stelele: intotdeauna alaturi de tine, nu conteaza cat de departe esti
© Ai fost cu mine, cu mine ai tras mereu. Si aici nu ma refer la bine, ma refer la greu!
© Nu sunt singura in ploaie si vant, am cei mai buni prieteni de pe pamant!
© Ca impreuna trecem peste tot. Ca o prietenie trece si prin FOC.
© Si ne-am promis ca daca una cade, cadem amandoua!
© Si poti sa`mi iei ce vrei cand am langa mine toti prietenii meilove struck.
© Si n`am sa uit. Cu ele am fost mereu si mi-au fost aproape cand dadeam de greu!
© Putem spune ca ne stim din totdeauna • In momente grele ne-am intins una alteia mana love struck
© Si ce daca lumea`i rea, ma ajuta sora mea si la rau si la bine nu se desparte de mine
© Nu conteaza in ce maniera ne-am imprietenit • Conteaza ca suntem de nedespartit
© Daca intr-o zi iti vine sa plangi, cauta`ma. Nu promit sa te fac sa razi dar pot sa plang cu tine. Daca intr-o zi iti vine sa fugi, cauta`ma. Nu promit ca o sa te opresc dar pot sa fug cu tine. Daca intr-o zi nu ai chef sa asculti pe nimeni, cauat`ma. Promit sa tac oricat vrei. Daca intr-o zi ma cauti si nu raspund, incearca sa ma gasesti, poate am eu nevoie de tine atunci.
© Peste toate trecem cu capul sus • Ne avem una pe alta • Asta`i mai presus. • love struck
© Cand sunt fetele cu mine, uit de toate si mi`e bine
© Pentru ca Ea nu m`a lasat niciodata la greu.
© Un prieten adevarat iti vede prima lacrima, o sterge pe`a 2`a si o opreste pe`a 3`a.
© Stiu sigur ca daca n`ar mai fi ele, n`as mai fi nici eu. love struck
© Chiar daca avem in fata un drum acoperit cu noroi • Mergem inainte cum stim numai Noii`love struck! •
© Nu suntem niste fete oarecare • Potzi sa ne lovesti• Ca tot ramanem in picioare! • love struck
© Uita putin de prezent si priveste in trecut • Aminteste`ti cine a fost langa tine la`nceput ! • [:X]
© Urme de talpi pe nisip, muzica nebuna pana la rasarit, nopti albe si zile cu soare, pe toate le-am trait doar cu voi la marebatting eyelashes
© Sunt corectata atunci cand mai fac cate`o prostie. Asa am invatat sa pun pret pe prietenie.:X
© A scoate prietenia din viata e ca si cum am scoate soarele din lume.
© M`ajuti sa trec peste momentele grele.Tu esti cel mai frumos refren din toate piesele melelove struck
© Voi sunteti tot ce`am mai bun si mai sfant!
© Sa`ti aduci aminte ca fetele ca noi nu plang :*
© Surioara ta iti vrea bine, intra si`n foc pentru tine. In orice zi din viata, fi sora ptr mine, n`o sa`mi iubesc copii, cum te iubesc pe tine.love struck
© Lasa`ma sa`ti fiu aproape. Sa te fac sa uiti de toate. Daca ai nevoie stii ca sunt aici. Striga`ma si vin, nu`ti face griji.
© ti-am zis d`atatea ori, ti-am zis mereu, stii bine. Iti multumesc mult ca esti mereu, mereu langa mne love struck
© Stie sa`mi fie o buna prietena fara sa fii facut cursuri speciale.love struck
© Desi am trecut prin multe, suntem inca impreuna. Caci nu poti sa cazi, cand tii pe cineva de mana >big grinbig grin <
© Chiar daca sunt furtuni, ninsori, soare si ploi. In orice razboi e mai usor in doi! love struck
© Poate nu intotdeauna a mers totul foarte bine, dar vreau sa fii fericita asta te rog retine. happy
© Fie ca am plans sau ca am zambit mereu am fost de nedespartit •
© Tu ai fost singura care mereu, mereu m`ai ajutat. M`ai salvat atunci cand am simtit ca lacrimile m`au innecat.
© Nu toate lucrurile ne vor merge bine, dar vom trece peste toate amandoua: tu si cu mine. love struck
© Ea mi`e ca o sora, ne intalnim la scoala la aceiasi ora. Avem idei fixe, radem dupa culise, iar cand cortina a cazut, veselia a`nceput.

2 răspunsuri:
| micutsa19 a răspuns:

Deşii trebuia să aleg . eu cred că am ales corect. Mi.am bagat p**a`n vorbe .şi totul era perfect .Greşit sau negreşit.Nu mă intorc. Promit ! oh go on

Draga mea nu mă privi cu ură ! Te iubeşte dar eu sunt mai bună` !

Bă, ţi-am mai zis "Dă-te dracu! ". Îmi rupi inima, îţi rup capu’!

O să trebuiască să facem ziua de 25 de ore, ca să ai timp şi pentru mine... ;-j

ti-am zis sa ai grija de persoana mea . ?
Coaie ! nu sunt jucaria ta : ) .

cuvintele fac o secunda pe limba, dar o eternitate in minte

Poate ca am aiere’n cap,dar asta e problema mea.Nu poţi să ma suporţi?Asta ii problema ta.Nu ma cunoşti?Nu mai comenta.Ai grija de viaţa ta nu de a mea!

Nu stiu ce respecti tu , eu respect alt nivel.Nu oameni ce in momente grele isi dau "Refresh" la Caracterwinking

Ma respecti,te respect.Ma iei cu vrajeala,te iau cu vrajeala.Ma ataci,ma apar.Ma urasti,nu te urasc.Si stii de ce? Pt ca ceea ce pe tine te caracterizeaza,pe mine nu ma defineste.

Lasa'ma cu textele ce nu ma intereseaza.Lasa'ma cu lumea care nu ma agreaza.•°

Curajul nu inseamna absenta fricii, ci puterea de a merge mai departe in ciuda ei.

Vreau o viata nouaa!Si de restuuu` caramele!

Fii pur si simplu SURD cand cineva iti spune ca nu`ti poti realiza visele.

22) Un zambet e ca 1000 de cuvinte.

23) Teoria zambetului:Ingerii nu plang.

24) Realitatea bate platourile de filmate.Viata`i frumoasa si fara efecte speciale.

25) Viata`i frumoasa.Asta cand o privesti din unghiul potrivit!

) Chiar daca unii nu ne lasa sa traim,privim inainte si ironic le zambimJ.

Un prieten vede tristetea din ochii tai, in timp ce ceilalti se lasa pacaliti de zambetul tau.x

Daca ai nevoie de prietenia mea si ne despart 100 de pasi, fa tu primul pas si le voi face eu pe celelalte 99 pentru tine.

33) Un prieten adevarat e greu de gasit, si mai greu de parasit si imposibil de uitat.x

34) Chiar dk el nu o sa-mi mai spuna " noapte buna" sau p strada "buna",am prietene care ma suna sa-mi spuna " Fata,esti de 1000 de ori mai buna decat aia pe care o suna ":-J

35) [♥]Am capul printre norì , daR de aici este o panorama supebaaaa. [♥]

36) Hai sa fugim, sa evadam # Hai sa plutim, sa zburam # Hai sa zambim, sa visam # Hai sa traim si sa uitam!

37) Acorda-ti tie primul loc, NU greselilor! Nu spune stop, chiar daca te simti sufocata.Invata ca in orice rau exista si un pic de bine! Invata sa ai grija in primu rand de tine!

Cu zambetul pe buze si cu capul sus voi ajunge intotdeauna unde mi-am propus!

51) Nu te schimba.Urmeaza'ti visele.Nimeni nu te poate opri, Nu ceda orice'ar fii.

º"Uita tot ce`ai pierdut, tot ce`ai vrut, tot ce n`ai avut , uita timpul ce`a trecut.Orice sfratsit e un nou inceput.:-x"º

53) Am nevOie d cineva,da n'am nevOie de Oricine,eO am nevOie dOar de cei kre au nevOie de mine!, :X "

54) ºAzi ´ open y0ur`º eyes ;;] ´, ºexact ca`nº filme b-) ´ . Caº daca ´ nu te vedeº nimeni ´ Tuº p0tsi ´ sa vezi ´ pe 0ricineº =

Sj e normal sa fiu aSa cand de la cei dragi , in loc de sfaturi auzeam "Treaba ta ce faci"!

Nu am pacalit niciodata pe nimeni. Eu i-am lasat sa creada ce vor . S`au pacalit singuri !

Nu sunt perfecta, dar de ce m'as schimba cand prietenii ma iubesc si asa? .•

Pune stop cand te streseaza.Spune`i ca exagereaza.Nu`ntelege?Spune`i "PA" si se calmeaza

Atunci cand crezi ca totul in viata e pustiu, inchide ochii, asculta bataia vantului .

Traieste in asa fel incat sa nu ti se observe prezenta, dar cand pleci din locul in care ai trait, sa ti se simta lipsa.

78) • Si ce usor e sa zambesti, cand ai incredere-n ceea ce esti

79) Si maine e o zi si maine voi zambi. Chiar daca mi-e greu.Voi zambi mereu.

80) • Intotdeauna pregatita pentru raul care vine, intotdeauna fericita daca treaba merge bine.

Ia`ti liber de la stress pentru o vreme.Nu`ti mai bate capu` uita de probleme.Fa cumva si mergi mai departe.Stii ca poti.Stii ca se poate.Sa privesti in spate n`are rost.Nu o sa mai fie ce a fost :-x

[εїз] Daca pentru un moment ai crezut ca o vei distruge , uite`o dupa putin timp : zambeste si e dulce`.

Fiecare poveste are un sfarsit. Dar In viatsa Fiecare sfarsit are un nou inceput .•

137) Majoritatea prietenilor sunt ca umbra. Nu apar,decat atunci cand e soare.

138) Deci. hai sa privim in trecut. Si spune-mi sincer! Cate promisiuni nu ti-a facut ?! Peste cate minciuni ai trecut? Si de cate ori iti ziceai : "De maine am sa-l uit" ?

139) Au fost momente in care am fost gata sa renunt la tot. Mi s-a zis ca n-o sa pot. Ehhh,uite ca inca pot!

140) Si o sa fie bine` chiar dk mai avem pr0bleme` . iti`spun stai linistit`ca multe vin si trec chiar`daca raman`semne`. orice`semn se vindeca`dupa o vreme` !

De astazi va fi mai bine !

146) Spui` ca e` o copila`, si ca nu` itsi place asa`;| Dar asa` cum e ea,tsi-a furat inima`;;]

147) Acum mă uit pe geam şi zâmbesc . Că-s totuşi amintiri frumoase în care inca mă regăsesc.

148) Nuu` mai visa frum0s, realitatea este rece.

Ai habar oare ,mai precis,te doare faptul ca cel mai bun prieten vine si dispare?°

♥Am pornit la drum pur precum lumina.Un copil cu scantei in ochi care nu stia ce-nseamna vina cautand iubirea si stima.Si cum nu stiam sa lovesc, viata m-a lovit prima.

♥Orice femeie are langa ea barbatul care si-l doreste.dar numai o femeie inteligenta are langa ea barbatul pe care altele si-l doresc.

starTotul trece,asa se spune.Dar nimic nu trece fara sa lase urme!

♥Si decat sa ma gandesc la ce a fost si la cat am de regretat mai bine ma gandesc la viitor si la ce am de castiga
♥Mandria ti-a ramas cea mai mare avere,zambeste`n fata raului si nu va avea nicio putere. happy

Multe barfe . multe tarfe . asa-i viata cand te`apuk greata . daca vrei iti dau eu un subiect de barfa ... viata`i cea mai scumpa tarfa .

141) * Mii de vOci in capu` meu imi spun :''Heyy !Incearca sa te aduni !''.Si prOmit din nOu , sa nu mai cred in prOmisiuni ! ;x *

142) * Imi impui prea multe ,Chiar daca sunt chesTii marunte! Crezi ca ma vei schimba ?! Asta` i dOar parerea ta .;d`;x

[εїз] Lumea spune ca nu poti zbura.E o minciuna, nu crede in ea !
130) Stiu ca vreau iluzii dar nu-mi pasa, Daca sunt fericita nu conteaza."!

Mereu cu zambetul pe buze • Nu se streseaza • Nu o prea intereseaza ce urmeaza

• Durerea te-a maturizat, te-a pus pe gânduri. Te-a învățat să citești printre zâmbete și rânduri.Ștergi o lacrimă dar nu poți să ștergi amintiri.

82) Atata timp cat nu incetezi sa urci, treptele nu se vor termina; sub pasii tai care urca, ele se vor inmulti la nesfarsit!

83) Prietenii adevarati sunt ingeri, chiar daca au uitat sa zboare.

Nu mai sunt fetita pe care o stiai tu mai demult,poate nici n`ai observat de la un timp,am mai crescut.

87) Inca am suflet de copil care refuza sa creasca ,mi-e egal cu 0 tot ce spune lumea asta proasta!

88) De cate ori vad visele cum se sfarsesc ,de atatea ori ma ambitionez sa reusesc! Am drumul meu si asta nu se va schimba, se aude o voce : shhh` : speranta moare ultima!

89) Când viata iti da o mie de motive pentru a plânge,demonstreaza ca ai o Mie si Una de motive pentru a zâmbi:X

N-o sa uit ceea ce sunt,o sa ajung ceea ce visez,o sa iubesc ce imi place,o sa uit ceea ce ma doare,n-o sa uit ceea ce mi se greseste,o sa fiu buna cu cine merita si rea cu cine trebuie.

plαng ιn ħoħotє dє rαs , dαy єvєrydαy . αuzι bєy.[ !? ]. ħєy ! '

▪Nu mai iert minciuni nu mai cred in cuvinte si doar privesc .Sunt ironica,doar pentru ca stiu ca asta ma face si mai tare. ▪

`Desi Traim In ALb Negruu.;x Nu ne impiedica nimic sa visam in Culori"

105) ●` Regula numaruuu` unu` J ` Sã n`ai incredere` in Nimeni` ! ●

De atâta bârfã ne-am intoxicat`.Dar ştii`?omu`nebârfit e un ratat`. •›

N`am averi . am doar prieteni . Care ma` suna` sa`mi spuna : " Ai grija` de tine, bah`,te pup, noapte` buna ! •

Nenorocita La Propriu, Nebuna La Figurat, Irascibila Cateodata, Ironica De Placere, Ipocrita De La Mama Natura

Sa poti sa fii acelasi cand totul e schimbat! Sa poti sa fii indiferent cand totul te-a marcat!

115) Prietenia este ca relatia dintre mana si ochi. Cand mana se raneste, ochii plang. Si cand ochii plang, mana le sterge lacrimile.""Va iubesC"

Ce fac e pura fictiune !

119) Qnd e fericita, surasuL ei n`are egaL :-x

120) Nu incerca sa ma convingi. Demonstreaza-mi!

121) Dezvaluie totul si ascunde atat de multeOricat de mult ai privi-o, nu o poti descifra in intregime

116) Eu Asa Sunt . Asa Voi Ramane . Daca Ma Placi E Bine . Daca Nu . Obisnuieste`te"

Traiesc in tara minunilor si toti se intreaba: ''unde?vrem si noi!'', pai asta,ba nebunilor !

99) Mi`e dor de inocenta ce caracterizeaza orice copil
Cand facem cate o prostie scapam intotdeauna subtil

100) Nu mi-am atribuit un rol care sa le placa.Mereu cand am fost trista am zis ca o sa treaca!

Nu ştiu să fug, să uit de tot ce mă-nconjoară,

Gandul ca ma vei uita nu am stiut ca doare. !straight face

Nu ştiu s-aleg, mai simplu, o cale mai uşoară,

De parcă totu-i pus ca eu să mă împiedic,

Zi de zi, în suflet port acelaşi sentiment puternic.

Dar să nu uiți niciodată , nu ești tu unicul !

Cu nimic mai speciala,cu nimic mai deosebita.Doar diferita ` !

Ma-vrey?dar nu ma poti avea!gulmesc!stiu ,ca ma doresti,dar iti treke!hai pa ca nu iti dau inima.

n'ai nevoie de o descriere.ai nevoie de mine:

Daca as avea aripi as zbura pana la tine, Daca as putea te-as tine langa mine, Dar eu nu am aripi nici putere, Te am doar pe tine in suflet la mine.

Si tzine bine minte numele,
Ca s`ar putea sa`l auzi prin toate partzile
Si n`ai sa uitzi niciodata ca ai fost cu mine
Du-te dracu`! De la mine pentru tine

- Am corpul de felina, privire si piele fina, ochii de vipera veninoasa, caracter de bruneta norocoasa.

- Fite roz si smecherite pentru cine tzine minte.
- Iubeste-o nu-mi pasa, pastreaz-o de tot, iar pe minee cand ma privesti, sa te lingii pe bot!
- Am talent si mare stil, fata spate si profil.
- Imi iubesc prietenii dar dusmanii ii ador pentru ca invidia lor ma face sa fiu mereu cu o treapta deasupra lor!

- Am avut o zi proasta si intodeauna zambetul unui baiat dragut ma inveseleste. Vrei sa imi zambesti?

- nu stiu dk ti-ai dat tu seama. / Da’ cam ti-a scazut vrajala / Insa de pot ajuta / Iti dau un pic din a mea.

Imi Placee ` ● Sa Fac ` t0t ` ღ Ce`mi trece ` ` Prin Cap ` → ` fara Regrete `Fara
Am invatat. ca nimeni nu este perfect.
Pina cand nu te indragostesti.
Am invatat .ca viata e dura.
Dar eu si mai si!
Am invatat . ca sansele nu trebuie niciodata sa le pierzi.

Si uneori as vrea sa dispar pentru a putea vedea daca cineva imi simte lipsa.sigur nimeni sad

Acelea pe care le pierzi tu le prinde din zbor o alta persoana.
Am invatat ca atunci cind porti pica si amaraciune fericirea se duce in alta parte.

Am invatat.
Ca ar trebui mereu folosite vorbe
bune.Pentru ca maine poate va trebui sa le retragi.
Am invatat ca un suras e un mod economic pentru a-ti imbunatati aspectul.
Am invatat ca nu pot sa aleg cum ma simt.
Dar pot mereu sa fac cate ceva. .

Am invatat.ca toti vor sa traiasca in varful
muntelui.Dar toata fericirea si cresterea au loc in timpul urcusului.

Am invatat .ca trebuie sa te bucuri
de calatorie si sa nu te gindesti doar la scopul ei.

Am invatat. ca e mai bine sa dai sfaturi doar in doua situatii.
Cand sint cerute si cand de ele depinde viata cuiva.

Am invatat ca cu cit irosesc mai putin timpul.
mai multe lucruri reusesc sa fac.
SUNT: unică și irepetabilă (ca toate ființele umane).
AŞ VREA: să nu devin vreodată meschină sau ipocrită.
PĂSTREZ: Doar amintiri. Nu mă atașez de obiecte și nu colecționez.
MI-AŞ FI DORIT: Să am ochii verzi și să mă cheme altfel. Nu știu cum. Altfel. În timp, m-am obișnuit cu prenumele meu.
NU ÎMI PLACE: să fiu jignită.
MĂ TEM: (cel mai tare) de mine.
AUD: văd, simt. Am toate simțurile funcționale .
ÎMI PARE RĂU: când greșesc.
ÎMI PLAC: animalele.
NU SUNT: fitzoasa,increzuta,etc
DANSEZ: numai în cazuri excepționale. Asociez dansul (meu) cu o potențială nenorocire care mi se poate întâmpla. Ultima dată când am dansat cu adevărat Da, e superstiție Și multă spaimă.
CÂNT: Rar, dar am ureche muzicală.Cânt mult în gând
NICIODATĂ : nu știi ce iți aduce ziua de mâine. Nici eu nu știu
RAR:sunt pesimistă și găsesc vreo soluție.
PLÂNG : Extrem de des.
NU SUNT ÎNTOTDEAUNA: veselă.
NU ÎMI PLACE DE MINE: când nu am simțul umorului. Mi se mai întâmplă
SUNT CONFUZĂ: când nu primesc feed-back.
AM NEVOIE: de libertate, încredere, atenție și tandrețe.
AR TREBUI: Să nu mai fiu atât de sensibilă la critici și reproșuri. Să mai schimb câte ceva pe ici, pe colo

Eu,imi traiesc viata asa cum stiu si asa cum pot.il iubesc,da nu pot spune ca fara el nu as putea traii deloc

Destul de inteligenta sa.te iert,dar nu suficent de proasta incat sa.te mai cred o data

Daca ai nevoie de mine , numai sunt aici .

cand plangi nimeni nu`ti vede lacrima,de multe ori cand esti trist nimeni nu-ti simte durerea,de multe ori cand razi nimeni nu se uita la zambetul tau.In schimb cand gresesti toata lumea te vede.♥

indiferent ca e azi sau maine greseala se plateste

"ChiaR dacaA e micca nu te jucaa` cu eaaA ! Pentru ca mereu` a stiutt` si va stii ce vreaa"

daca cauti o fata cu care sa vb sunt eu.daca cauti o fta cu care sa zambesti snt eu.dar daca cauti o fata de care sati bati joc cauta pe alta"

Trebuie sa stii cand se incheie o etapa din viata ta. Daca te incapatanezi sa ramai mai mult decat e necesar, pierzi bucuria de a trai si sensul vietii.

ce nu ma doboara,ma face mai puternica

Unii oameni vad lucrurile asa cum sunt si intreaba ``de ce?`` Eu visez lucruri care nu exista si intreb ``de ce nu?`

sa darui totul,sa sacrifici totul,fara speranta de rasplata,asta inseamna iubire

Totul s-a terminat !
Asta e soarta ! Defapt mã bucur cã e gata ! Tu în stânga . eu în dreapta © .

Învăţa lecţia, şterge emoţia, mergi mai departe !

multi sunt in stare sa cucereasca o fata, putini sunt in stare sa o pastreze langa ei.

nu sunt perfecta.stiu am o gramada de defecte,dar nu am obligat pe nimeni sa ma accepte

mereu va fi una care sa planga dupa tine,dar nu EU scumpule.

ce unii au si nu apreciaza, altii isi doresc si doar viseaza !

decat sa fiu una de pe lista lunga, mai bine sa fiu singura...pe care n-ai avut-o! happy"

"eu stiu cat valorez.nu trebuie sa dovedesc nimic nimanui"

Cea mai infidela amanta a omului e Speranta.Te inseala zilnic si totusi,traiesti cu ea toata viata.

Singuratatea este aceeasi,chiar daca se pronunta dif in fiecare limba

Nu tot ce e bun,te satisface!

usor de gasit,greu de pastrat, niciodata uitat.

"Singuratatea nu te invata ca esti singur ci singurul"

MA DECLAR NEBUNA! am un singur motiv! viata e prea scurta ca sa fii normal!

Nu intotdeauna trebuie sa intoarcem pagina, uneori trebuie sa o rupem.
M-am saturat de texte, de aceleasi pretexte
Incerci s-atragi iar fete cu aceleasi retete
Lasa, lasa orice aere de star
Oricum noaptea asta n-o sa pic la zar
Tot ce spui imi lasa un gust amar.

vr sati spun azi dragul meu,nu esti piesa de muzeu.nu esti nici macarmai tare decat untul de la soare.

FeNoMeNaLa.DeLok BaNaLa.DeMeNTzIaLa.ChIaR FaTaLa.0rIGiNaLa ShI SeNzUaLa Nu CrEzI K SuNt ReAlA!?

Am auzit ca lumea vb mult Nu am timp sa stau s`o ascult.N`am timp de barfe.n`am timp de nici un gen de TARFE.

Dupa fostu`,vine altu Aceleasi gesturi si cuvinte.Tot ca inainte.Il crezi apoi iti dai seama ca minte.Si`n final e o alta poveste.Aceasi scenariu.alte fetze!"

curand o sa te uit. o sa auzi ca te-am iubit o sa auzi ca am suferit si in curand o sa ma vezy zambind !

Pt mne barfa inseamna reclama fara plata asa ca barfeste fata ink o data sy ink o data oryqm eu sunt cea castygata

Nu ma supar dyn contra sunt ferycyta dk eram un nymeny nu may eram barfyta

Nu plange ,vyatsa merge inaynte Itsy vey gasy alta ca sa ma scotsy dyn mynte De vyna suntem aman2 nycyunuya nu iy e bine da pot tray sh` fara tyne

Am auzyt ca frayery ma vb pe la spate Ma doare in pl de barfa ta Oryqm nu-tsy sufar fata U itsy tocesty gura eu imy trayesk vyatsa

pOaTe ca intOtdeauNa am fOsT prea Buna Dar acum imi permiT sa Te fuT direcT in GuRa !

Nu vrei sa auzi de mine? Surzeshtee!Nu vrei sa ma vezi? Orebeste`!Nu ma vrei in preajma ta? Dispari

Era o COpilaa Candva`.Acum S`a Schimbat din cauza Ta! Gandestee Altfel "Pustoaicaa" ! ` . Aminteste`ti Clipelee bune . Aminteste`ti de mine asa Cum mai Cunoscut da` stiu ca raspunsurile tale vor fi mereu "." puncte , puncte

Fara griji si fara ganduri negre.Toata lumea e pe caterinca si se vede

Eu nu renunt nicicand la ceea ce-mi apartine Si nu permit nici altora sa renunte la mine

Diferenta dintre noi doua este ca tu accepti locul 2,iar eu nu

Ştii ;>. ;x Dorinţele sunt pe gratis ... >;] Eu Nu ! ;x

"daca rOlul asta mi-a fost dat in acest jOc, O sa`l jOc.totul e scris, nu depinde de nOrOc ! daca eu sunt la pamant imi ramane sperata.zi Ce vrei ?! asa`mi traiesc eu viata !"

Nu visez sa ma cunoasca toata lumea, vreau sa exist doar pentru persoanele care conteaza!

Pot fi extrem de educata si extrem de nesimtita cu cine nu ma respecta!

Tradata strange din dintii sh pleak. Nu pare deloc suparata.Asha e Ea Zambeste de fiecare data! Numai e cum a fost Sterge nr Dar nr il stie pe de rost

Stii e` usor e sa `zambesti` • cand ai incredere`n ceea ce esti` •
Zambeshte chiar daca ai sa cazi ` .Chiar daca soarele apune si azi ! .

Face pe inabordabila, e un joc ce`l face des, isi joaca bine rolul, inocenta si chip pervers

Merg p-acelasi drum,cu privirea-n fata Fara sa ma uit in spate,stiu exact ce vreau de la viata ;x

Ce te-ai gandit ca indiferentsa ta ma doare? ha`?! nu te-ai gandit ptr.` mine mai existi oare?

[N`am impresii`n cap`!Nu sunt figuranta`!Shi daca` esticumva` de alta` parere`.Chiar` nu ma intereseaza` punctu` tau de vedere`!]

Vii • Pleci • Mi`e totuna • O sa fie altu`n locu tau • Intotdeauna"

"Si maine e o zi • Si maine voi zambi • Chiar daca mi`e greu • Voi zambi mereu

"`Nu Sunt Pe Bucatzi`Si Daca Nu`ti Convine` `Stanga`mprejur `Ma Doare Fixx In Cot De Tine"

.arzi de nerabdare sa dispar daca arzi de nerabdare arzi de tot macar"

Viaţa este atât de frumoasă, încât merită să mori.

Zile negre, zile triste, zile pline de suferinţă şi singurătate. aşa este viaţa mea.

Ai fost pe rând posesiv, gelos, orgolios,Indiferent si, logic, într-un final, un prost.
Si-un clasic adevarat,ti-ai dat seama ce-ai avut exact când s-a terminat !

Invata sa pretuiesti adevaratele valori. nu toate zdrentele sunt comori !

Ma respecti,te respect.Ma iei cu vrajeala,te iau cu vrajeala.Ma ataci,ma apar.Ma urasti,nu te urasc,si stii de ce? Pt ca ceea ce pe tine te caracterizeaza,pe mine nu ma defineste

Daca vrei sa mai spui ceva te rog spune . Si daca vrei sa pleci acum pleaca pe bune ! Stiu ca nu te mai am . Si nu imi pare bine. Dar mai bine ma impac cu ideea decat cu tine

~cand ai ce le trebuie,vor fi langa tine

cand apar problemele vei ramane doar tu si cu tine

Iti zambesc pe dinafara si spun ca'ti vor doar binele

?In fata iti zic ceva,dar pe la spate te lovesk

Le spui prieteni adevarati,

dar foloseste ghilimele ca nu sti ce gandesk

ZambeSte, traieSte` . invatSa Sa Speri` . dOreShte, iubeSte` . ai grija Cat Ceri`

Acorda-ti tie primul loc, NU greselilor! Nu spune stop, chiar daca te simti sufocata.Invata ca in orice rau exista si un pic de bine! Invata sa ai grija in primu rand de tine!

Ea nu prea stie ce se intampla,dar stie ca o adori!Tu sti ca ei nu`i pasa, si asta iti da fiori! Iti place ca se lasa greu , iti place ca e cuminte.Tu nu prea o minti pe ea.Dar ea mereu te minte !"

Nu` te` ingrijOra` din cauza` oamenilOr` din trecutul` tau` . Exista` un mOtiv` pTr` caRe` nu au reushiT` in viiTOrul` taw` !

uit tot ce.a pierdut, tot ce`a vrut, tot ce n`a avut . uita timpul ce`a trecut, orice sfarsit acum, ptr ea e un nou inceput.

Am invatat sa traiesc si fara persoanele care imi lipsesc!

Am toate defectele din lume si astea sunt singurele care vor fi vizibile lumii intregi. calitatile sunt pentru "alesi"!

Sji daca sunt O cOpila, ce? Sji daca ma enervez repede, ce? Sji daca vorbeSc mult sji prOst ce? Sji daca te iubeSc, ce? Oricum tu nu vei intSelege

Razbunarea nu`mi aduce satisfactii insa indiferentsa`mea ti`o daruiesc cu multa dragoste.

Poti sa vopsesti si o cioara in alb ca nu va fi porumbel, La fel cum nici una dintre voi nu va fi ce-am fost eu pentru el

Am uitat ce ti-am spus si cum eram `nainte. N-am uitat sa te iubesc, doar ca nu-mi aduc aminte

Uita`te bine la ea si tine`o minte, Caci o fata asa nu se vinde

Durerea te-a maturizat te-a pus pe gânduri Te-a învățat să citești printre zâmbete și rânduri.Ștergi o lacrimă dar nu poți să ștergi amintiri

mi-as dori sa mai fiu fetitsa mika • Pentru ca juliturile din genunchi se vindeca mai repede decat inimile frante

Regreti?Regreta! Pt ca acum e prea tarziu am plecat si n.o sa my vin.tu plangi. mie`mi vine sa rad. e neplacut. dar gandeste`te ca a fost invers in trecut.

game over

Vreau Ca Cine Ma Va Tzine In Bratzee Sa O Faca Asa Cum Trebuiee!

Vorbele n-au valoare.Styu ca indyferenta doare Nu te ascult n-am nevoye de povestiItsy intork spatele.plec si te lass a vorbesty

Tu tine`ma de mana`,ca eu te tin de fraier.

M`ai vanduth cand ai avut `Ocazia` Io`NU te vand` Te dau degeaba •

te crezi tare si bazat ca un fiu de imparat.dar atat de prostu tu esti ca nu stii nici sa vorbesti.

ai figuri de geometrie,habar nai de smecherie.cand o fata uh zaresti ca-nghetata te topesti

Barbatii au descoperit focul, dar femeile au descoperit cum sa se joace cu el.

Mai stai, poate ai gasesti
Pe alta sa prostesti
Sau nu.
Mai ai inca un minut
Si nimic mai mult
N-o sa mai ascult.

Ma privesti prin geamul masinii tale
Cand te dai jos scazi la jumate' din valoare, oare
Crezi c-o sa poti sa faci fata in continuare
Nu ma las atrasa de jocuri murdare,
Nici o masina nu-i destul de tare, nu.
IUBESTEMA,RESPECTAMA SI NAI SA REGRETI

Fericirea nu-i decat un vis,durerea este intotdeauna reala.

.Cand suferi nu privii in urma cu teama,ci in jur cu intelegere.

>Zambeste si urmeaza sfatu : Toate trec da`le draq.oh go on Dak am fi ape nu am avea nevoie de lacrimi.daca am fi focuri nu am avea nevoie de caldura...daca am fi impreuna nu am avea nevoie de nimic.

"team vazut,team placut.hai so luam de la inceputwinkinglaughinglaughing"

Are putini ani si nu stie ce simte Azi te iubeste, maine te minte! Dar sa nu incerci so schimbi asa e ea.Daca e a lui Nu poate fi si a ta!:X

as da o parte din inima mea pentru o clipa de fericire.daca as obtine acest lucru,as alerga pe klea fericiri in speranta ca te voi gasi pe tine,chiar daca m-as confrunta cu propria persoana.at m-as considera o petala din floarea sufletului tau inocent si as ramanne in inima ta o vesnicie,cu riscul de a nu ma ofili.vrei sa fi wbyta mea?

Nu suNt PerfeCta . Sunt dOar cuM mi'am dOrit dintOtdeaUna sa Fiu..."

"Mam schimbat mult in urma celor intamplate,nu mai dau importanta.Revin la realitate,Stiu cam fost prea intelegatoare cu toti cei din jur.Daca'n tur si'au batut joc.Urmeaza retur!"

Shi chiar daca va semana fizic ca ea, sa fii sigur ca nu va v0rbi la fel si nu va avea acelasi caracter ca ea!"

Zambeste! chiar daca de fapt lumea ta se prabuseste!

Nu mai sunt copila cu slabiciuni de alta data . Acum sunt slabiciunea altora ca am un caracter de piatra ! x"

Chiar de-ar fi greu,tot as zambi si chiar daca as fi plina de probleme...tot as glumi!pentru ca stii.viata e grea si lumea e rea.cum as putea sa rezist,daca nu m-as purta asa!"

Am invatsat ca dreptatea mi`O fac YoO` Trec peste tine daca nu am incOtrO`"

Te doare inima cand te uiti la poza mea,fraiere,asa ca ai grija de nasoala ta,DA?Te pupa amica ta :*:*.

"●Tsinn` langa mine ;* dOar` pe ;;] cinee ` iubesSc ;;x .De restuu` ; d0arr` mah :] fOlOsesC` ;>` !●"

Nu mai sunt fetita pe care o stiai u mai demult.Poate nici n`ai observat de la un timp am mai crescut

Vreau ceva doar pentru mine,ca stiu cum sa-mi mearga bine,daca ma intreb de tine.du-te tare cat te tine!

Te privesc cu sila, nu-mi provoci decat mila Plagi incontinuu si spui ca doar tu esti de vina Stii dar e putin cam tarziu Nici eu nu sunt asa cum as vrea sa fiu

orice minut,e un inceput,viata merge inainte indiferent de ce ai facut,poate ai gresit, poate ai mintit,ti-am mai spus,ne vedem acolo sus

Te tin la distanta,Ma fac ca nu iti dau importantza,Situatia`i mai complicata,Sunt o fata RASFATATA

Multzi imi gasesc defecte impresii in cap,zi de zi cate un fraier se crede baiat de baiat

Nu incerca sa ma judeci dupa aparantze,Sau dupa vorbe scoase de niste zdrentze

Am invatat sa iubesc tot ce era al meu,Dar am putut sa traiesc si fara ce nu aveam!

Zambeste celor ce te urasc sa simta ura ta,Zambeste celor pe carere ai iubesti,sa simta dragostea ta,Iar daca vreodata cei pe care ai iubesti te vor trada,zambeste sa simta indiferenta ta

Intodeauna fetele au iubit cu inima, dar qum baietzii nu au reushit sa treaca dincolo d forme, s`au hotarat si fetele sa nu mai treaca dincolo d portofele

Chiar de-ar fii greu , tot as zambi si chiar daca as fi plina de probleme,tot as glumi!,pentru ca stii,viata e grea si lumea e rea,Cum as putea sa rezist,daca nu m`as purta asa?

Barfa'i pentru prosti,deci lasa'i sa vb lasa'i sa se agite stii ca nu conteaza,in lumea printeselor nu exista rautate

Nu sunt fitoasa nici alintata dar stii ceva nu ma lua drept papusha ta!Am sa'ti mai dau inca o sansa dar intr'o alta viata,cat despre mine:nimic din ce misca nu ma misca

iubesc doar ceea ce apreciez,protejez doar ceea ce imi e mai scump,si ajung mereu unde imi propun

imi place sa cred ca nu am pierdut nimic,si daca totusi am pierdut ceva,inseamna ca nu-mi trebuia!

majoritatea cred ca am numai impresii in cap,mi s`au intamplat prea multe in viata asta de rahat,si nimeni nu a fost langa mine atunci cand am avut nevoie

Inca am suflet de copil care refuza sa creasca ,Mi-e egal cu 0 tot ce spune lumea asta proasta

FAC CE TREBUIE SA FAC SA'MI FIE MAI BINE,NUMAI EU STIU,O SA FIU EXACT ASA CUM O SA FIU,VIATA MI'O TRAIESC DUPA REGULILE MELE,NU AM TIMP DE SFATURI SAU ALTE VORBE RELE

poate nu'ti par fata cuminte, sau poate ca da , insa aparentele inseala,inainte de a ma "eticheta" ,gandeste'te bine sa nu faci vreo greseala

inainte sa plec am suflat aburi peste imaginea ta,si am scris cu degetul DISPARI

De cate ori vad visele cum se sfarsesc ,de atatea ori ma ambitionez sa reusesc! Am drumul meu si asta nu se va schimba, se aude o voce : shhh` : speranta moare ultima!

zambeste si toata lumea va zambi cu tine,razi si vor crede toti ca te droghezi

Vrei sa ma schimbi ? Schimba`te tu primul,Tu eshty doar personajul,Eu fac tot filmul

prezint realitatea exact asa cum este ea, Divertisment pentru tine, mod de viata pentru mine

Parfumul meu in bluza ta sh stilul meu in mintea ta,vei cauta PRIVIREA MEA in fiecare EA din viata ta

Ai crezut ca faci ce vrei Dar ai scazut in ochii mei Daca te purtai discret Te consideram destept

Nu stau in atentia ta Ca are cine sa ma bage in seama! Paharele sus Sampania sa curga Respect pentru fetele Care Au stiut sa faca Fraierii sa planga!

Diamantul? nu defineste STRALUCIREA!si chiar nu am nevoie de un Rolex ca sa stiu cat e ceasul,sa nu uitam ca exista oameni atat de saraci incat nu au nimic altceva decat bani!

Nu mai iert minciuni,nu mai cred in cuvinte si privesc doar inainte.

Când viata iti da o mie de motive pentru a plânge,demonstreaza ca ai o Mie si Una de motive pentru a zâmbi:X

si poti sa tipi,ca nu te aud,si poti sa plangi,ca nu te vad,si poti sa pleci,ca nu te caut,si poti sa mori,ca nu imi pasa!

sunt doar o fata cat se poate de obisnuita :X care nu are absolut nimic special , Are zile in care parul ii sta ca naiba ,si zile in care arata extraordinar :X

Vrei bani?Banii n-o sa cada din cer!Vrei prieteni?Invata sa vorbesti sincer!Vrei respect?Invata sa respecti,sa oferi!Trebuie sa meriti tot ce ai!Sa castigi nu sa ceri!

Minti ieftin si prost,iti stiu replicile pe de rost. Ce urmeaza sa spui iti zic eu dinainte. Mereu ai incercat sa ma faci din cuvinte. Am fost si voi ramane mereu aceasi fata cuminte cu ganduri rele in minte

Uneori ai nevoie d un prieten sa iti spuna acele cuvinte magice " Nu plange !Capul sus sunt alaturi de tine !Dar nu exista acel prietenTe ridici singur si pleci!

Ma vrei inapoi?Eu nu,Iti spun doar atat. Nu miza pe faptul ca odata m`ai facut sa plang. Am mai crescut

cand plangi nimeni nu`ti vede lacrima,de multe ori cand esti trist nimeni nu-ti simte durerea,de multe ori cand razi nimeni nu se uita la zambetul tau.In schimb cand gresesti toata lumea te vede.

nu prefera frumusetea care este in zadar ,ci prefera caracetru care este atat de rar :X

A fost greu si stiu ca am avut dreptate cand voi m`ati criticat! am tinut capul sus si am mers mai departe,Nu ma intereseaza ce crezi despre mine,Inainte sa spui ceva ,UIta'te la tine

Si n-am uitat, cat am plans defapt, cat am regretat, am realizat ca tot ce-i bine nu tzine mereu cu tine, retine,dar nu uita ca intr-un final orice rau e ucis de`un bine!

Vreau sa stii ca mi se rupe de ce faci, de ce zici de ce vrei, ma'ntelegi,sau macar incerci sa-ntelegi, ca mi s rupe de ce spui, ce faci in orice fel,spune-mi daca ma-ntelegi, sa ti-o spun altfel!

incearca sa induri tradarea prietenilor ipocriti,incearca sa vezi ceea ce este cu adevarat frumos si sa incerci s lasi in urma ta o lume un pic mai buna

vorbele nu isi au rostul acum,o sa vina si randul tau

Am prieteni ft multi,care-mi sunt dusmani tacuti!Cine e destept sa-nvetze,prietenii au multe fetze!

Sunt inofensiva,dar gandul meu e criminal!

Prietenia este un ocean pe care multi ar vrea sa-l traverseze, insa majoritatea se inneaca inainte de a ajunge la celalat mal

Fi intodeauna cine esti si daca acest lucru nu e de ajuns pentru cineva ,acel cineva nu e de ajuns pentru tine

Si când crezi ca nimic nu-si mai are rostul,apare cineva si schimba totul!

Vreau sa ma trezesc Si sa te vad plangand in somn Vreau sa te vad ca suferi Si eu sa rad pana adorm

Pentru toate lucrurile pe care le-ai ratat, ai câştigat altceva, şi pentru tot ceea ce câştigi, pierzi altceva!

N-o sa uit ceea ce sunt,o sa ajung ceea ce visez,o sa iubesc ce imi place,o sa uit ceea ce ma doare,n-o sa uit ceea ce mi se greseste,o sa fiu buna cu cine merita si rea cu cine trebuie

Ar trebui sa inveti sa apreciezi ce ai langa tine, Ar trebui sa ma respecti,stii bine.Nu vreau sa te oblig sa stai langa mine.Dar daca tot o faci,fa-ma sa ma simt bine!

Prea multi prosti pentru o tara asa de mica

Se spune ca nu ai cum sa fi mai prost decat in ziua in care te-ai nascut, dar unii sfideaza aceasta lege constant.

Nu sunt complet inutila,cel putin servesc de exemplu negativ pentru altii

Eu nu sufar de nebunie ,ma bucur de ea in fiecare minut.

Banii nu fac fericirea,o cumpara gata facuta.

Am trecut peste ce a fost mai greu.Si nu mi-a pasat ca la bine ati fost cu mine si ca m-ati lasat la greu Am trecut peste asta inca o data.Dar acum snt o alta fata!

Eu,imi traiesc viata asa cum stiu si asa cum pot.il iubesc,da nu pot spune ca fara el nu as putea traii deloc

Hai invata sa treci peste,viata nu e o poveste.Cand destinu`ti joaca feste,nu trebuie sa plangi, zambeste !

Lacrimi nu o sa mai curga pe obrazul meu . da-i in mortii masii pe cei care mi-au vrut rau !

Ce te-ai gandit ca indiferenta ta ma doare? ha`?! dar,nu te-ai gandit . ptr.` mine mai existi oare?

Sa taci cand vorbesc eu ! Nu`mi place sa minti atat timp cat mint si eu`! Nu`mi place sa imi spui [pa!] Nu uita - asta e replik mea ![

Minti ieftin si prost,iti stiu replicile pe de rost. Ce urmeaza sa spui iti zic eu dinainte. Mereu ai incercat sa ma faci din cuvinte. Am fost si voi ramane mereu aceasi fata cuminte cu ganduri rele in minte

Prefer sa fiu o SCORPIE decat ca tine o alta COPIE !
regrete , lacrimi sau pareri , azi ai ucis ziua de ieri , si ai ingropat ziua de maine !

cand nu o sa mai fiu,poate ca atunci o sa'ti dai seama ce'ai avut.

As vrea sa cred vrajala ta,Dar tot ce-mi spui e BLA BLA BLA. Decat sa ma tot vrajesti.Mai bine ar fi sa-mi spui ca ma iubesti

Nu am nevoie d un BAIAT sa ma simt bine,nu am nevoie de un paznic in jurul meu, am nevoie doar d LIBERTATE si d a putea fi EU

sper ca te-am ajutat pup

Sanatate si virtute, hai noroc s-avem ce ****!

Viata este un vis, dar a visa nu inseamna a trai.

credeam ca viata este nedreapta cu mine si mai dat multe motive ca sa o urasc dar acum cum as putea ura viata asta minunata care mi tea dat pe tine

Sunt ochii care te-au privit,obrajii care ti-au zambit,buzele care te-au sarutat;sunt eu.si mi-e dor de tine cu-adevarat.

Traiesc prin tine,tu nu’ti dai seama .Sufar,ma bucur deodata cu tine.imi dai motiv pentru care s ma trezesc maine,esti motivul pentru care simt ca traiesc.m’ai invatat sa IUBESC,sa fiu doar a ta ...iti multumesc pentru ca existi,iti multumec pentru tot.TE IUBESC

Nu ai cum sa te prefaci ca nu exist! Nu ai cum sa spui ca vii si sa nu mai vii niciodata! Nu ai cum sa te joci cu viata mea, cineva inaintea ta era expert in asa ceva! Deci nu ai cum sa ma ranesti, dar ai putea in schimb SA MA IUBESTI!

chiar daca esti departe iubirea mea pentru tine a ramas aceeasi.Chiar daca esti departe,in fiecare seara adorm cu tine in gand si cand vreau sa fii langa mine deschid cartea amintirilor si citesc povestea noastra.O poveste minunata in care iubirea invinge mereu pentru ca orice s-ar intampla am sa te iubesc mereu!

Mi-am deschis sufletul in fata ta.asta e tot ce-ai gasit.TEAMA? Imi pierd vederea.nu mai vad ce tastez.imi pierd auzul.nu mai aud fosnetul frunzelor.si tremur de mor. Peretii camerei mele ma strang tot mai mult.imi vine sa urlu de durere.mie frica de noapte.mie frica de tot. Nu stiu ce e viata.imi vine sa mor,.totul se naruie in jurul meu.speranta si visul ma spinteca rau. Cu lacrimi in ochi.te rog sa ai grija de sufletul meu.

mi-as iubi mama mi-as iubi tatal te-as iubi pe tine dar tu ma vei iubi pe mine?

As iubi vantul, dar el mereu fuge, as iubi fulgerul, dar el ma va strapunge, as iubi ploaia dar ea ma va stropi, te-as iubi pe tine, dar.Tu MA VEI IUBI ?

Pentru ca zambetul tau sa nu fie niciodata umbrit as cauta lumina in intuneric, pentru ca ochii tai sa nu fie tristi as reinvia frunzele ce mor toamna,pentru ca pasii sa-ti fie calauziti tot timpul as lua stelele de pe cer ca sa iti lumineze calea, pentru iubirea ta as ingheta soarele,pentru sarutul tau as topi ghetarii si as seca marile, pentru amintirile noastre as transforma clipa in eternitate, pentru cuvintele pe care nu am avut curaj sa le rostesc as face ca timpul sa fie reversibil, pentru intreaga ta fii nta as renunta si la viata. Dar toate acestea nu cred ca ar fi de ajuns pentru a-ti demonstra cat de mult TE IUBESC.

sunt sarac dar am cea mai mare bogatie din lume te am pe tine te iubesc mult iubirea mea si imi e tare dor de tine crying te iubesc am tot ce imi doresc dar fara tine sunt un nimeni te iubesc mult pentru imi e dor de tine TE IUBESC INGERASH

Lipseste cealaltà parte din mine,
Inghit ìn gol, avà nd numai suspine
Imi pare rà u, mereu este asa.
Si dacà sufà r e tot din vina mea!

Daca pleci, ia-ma cu tine, daca ramai stau cu tine, daca plangi, plang cu tine, daca razi, rad cu tine, daca visezi, visez cu tine, daca iubesti . iubesc cu tine!

Am o veste foarte proasta pentru tine. Nu am vrut sa-ti spun pentru ca stiu cum e. O sa suferi si o sa te afecteze foarte mult. Dar m-am gandit ca ar fi bine sa afli de la mine decat de la altcineva. Nici eu nu stiu ce sa fac, sa iti spun sa nu-ti spun? In orice caz e foarte grav! Nici mie nu mi-a venit sa cred cand am aflat. Totusi odata si odata tot o sa afli adevarul. Nu o sa te mai tin in suspans si o sa-ti zic: Te iubesc!

ma simt foarte norocoasa ca destinul si valul vietii mi-a adus in dar ce imi doream mai mult:pe Tine.tu ma faci sa ma simt iubita si implinita,esti cel care imi dai sens vietii mele.apreciez orice faci pentru mine si ma bucur mult ca exista acel barbat caruia ii pot darui iubirea mea.iubirea care era ascunsa acolo undeva si astepta sa iasa din intuneric la lumina pentru tine. mult asteptatul meu.nu vreau sa te pierd,orice s-ar intampla impotriva vointei noastre nu as fi dorit sa cedez si sa renunt la tine pana in ultima clipa.te iubesc e prea simplu spus,pentru ca ceea ce simt in adancul sufletului meu esti capabil sa intelegi doar Tu.

Unele iubiri nu vad rasaritul, alte iubiri sunt doar de o vara, altele se pierd si le inghite timpul .dar una te arde la suflet atunci cand nu te astepti.

Iubirea nu e doar un zambet, nu e doar o floare, iubirea e un suflet ranit si apoi vindecat de altul .

ubirea e un sarut Furat, un zambet inocent, o imbratisare patimasa si... un suflet smuls din piept

POATE CA OCHII MEI NU AU LUMINAT INDEAJUNS ZAREA TA.POATE CA ZAMBETUL MEU NU A INSENINAT INDEAJUNS Fata TA.POATE CA AM FOST DOAR UN STROP DIN ROUA DIMINETII CARE A CAZUT IN FANTANA VIETII TALE.POATE CA AM FOST DOAR O STEA IN INALTUL CERULUI INIMII TALE.DAR TE-AM IUBIT SI TE IUBESC!

Ma scuzati de deranj...ati primit un mesaj de noapte buna...dupa trecere va rugam sa adormiti si sa visati expeditorul.te iubesc :*

Stau in pat si ma gandesc la tine.oare de ce nu as putea sa fiu langa tine?ma intreb tot asa uitand ca.ziceai ca sunt ingerasul tau pazitor.nu ma poti vedea,dar poti sa stii ca sunt langa tine sa te ajut.

Gândul meu e în drum spre tine
Inima mea e la usa ta.
Ma primesti în visul tau?
Sunt un suflet cald
Care vine si îti spune:
LA CULCARE!
NOAPTE BUNA!
TE IUBESC MULT!

As vrea sa fii o mica stea sa cad incet pe perna ta sati sarut buzele dulci inainte sa te culci

De la un mic dracusor pentru un mic puisor:in oceanul viselor .ingerii sa-ti dea usor . un pupic pe obrajor si sa-ti spuna repejor . noapte buna puisor love struck:X::X:X:X:X:X:X:X:X:X: pooop

In acest moment 3.7 miliarde de oameni dorm 2.3 miliarde se indragostesc 4.1 miliarde mananca doar o singura persoana dragutza din toata laumea citeste acest MS! Noapte Buna!

Cand luna saruta soarele si-i spune 'noapte buna' iar in intunericul noptii se aprind felinarele ceresti asa iti trimit si eu cu puterea gandului un sincer 'noapte buna puisor, sa visezi frumos si nu uita ca te sarut de mii de ori'

La miezul noptii ingerii deschid portile si coboara la tine .Poarta-te frumos cu ei ca sunt trimisi de mine

Intr-o seara intunecata cand vei merge sa te culci,am sa vin la tine in vis sa-ti sarut buzele dulci dar.sa nu inchizi fereastra ca poate vin in seara asta.te iubesc noapte buna

Nu te gandi la mine.sunt in ochii tai.in mintea ta.in inima ta.in sufletul tau.oriunde.totusi daca ma vrei doar inchide ochii si asculta ce iti spun eu.Noapte buna!

Noapte buna puisor eu te pup pe obrajor,iti doresc un somn usor ca o pana intr-un zbor

De ce inchidem ochii cand dormim?
De ce inchidem ochii cand visam?
De ce inchidem ochii cand sarutam?
Pentru ca cele mai pretioase lucruri nu se poate vedea cu ochiul.
Cand inchid ochii, te vad pe tine! Noapte Buna.

Eu ma rog acum la luna sa-ti spuna noapte buna,norii sa te-nveleasca,stelele sa te priveasca,ingerii sa te sarute pentru ati face somnul dulce.
Spun totuL rosu.N fata .creZi ca mi.E frica d crenGiile taLe ?!

Esti genul de fata wow ce frumoasa esti .

si cand esti cu ele . wow cum arata

Eiii . fat.O mi s rupE asa p limba mea !

Marsh in oGlindaa machiaza.te penTru ca fara si aia de la mOrga se spErie d tine

Ma reSpecti ma ?! .siii ? acuma t asTeptzi sa spun ca si eu o fq?

ei ca sa stii si ca ma doare ca o faCi sau nu mai

Ma invidieZi ma ? .[ai si d ce fara suparare _!_]

Ma barfesti ` ?[n.ai de cat .crezi ca ma d0are la inima ?]

Regreti ca m.ai cunoScut ? [eii mi s rupe taLpa de la sLap `]

Indrazneatsa ?! [pan mOr

Incapatsanata ? [eii pan.peSte masura !]

Te-am insuLtat? ObisnuiEste.te

Ei ca sa te mulTumesti si uh [nu ma scimB

Ti.am zis ca te iubesc ? [ chiar ai creZut ?]

Rea? [ Q cine meriTa ]

Sincera [ eii . mereU .]

Urata ? [ auzii cand imi spuI asta .mereu t descrii]

Originala ? [daa maa ! crezi ca sunT TU!]

Copiata [ la fieCare miscare

Vrei sa.mi fii prieTen [ da.tzi glonTs `]

IndiFerenta [baiii . daca esti loser ]

Te urasC ? [ dn priMa zii

Un sfat [ ocupi lOc p planEta marsh ]

CreZi ca daca ai o descriere de 99000 de ranDuri

e asa de intereSant ?sa stii ca e enervaNt
Sa fiu cuminte?!
De mic il vedeam pe Tarzan plimbandu-se dezbracat. Cenusareasa venea acasa la 12 noaptea. Pinocchio zicea minciuni. Aladin era hot. Batman mergea cu 320 km la ora. Alba ca zapada locuia cu 7 barbati. Popeye fuma si era tatuat. Pacman alerga intr-o sala intunecata cu muzica electronica mancand pastile care-l agitau. Prea tarziu! Nu e vina mea, este vina copilariei mele! Daca ai avut si tu o asemenea copilarie pasteaza si tu pe peretele tau .rolling on the floor))

Pe strada ne intalnim, ne privim cu regrete.oare tu pastrezi in suflet tot aceleasi sentimente ?

Iti pui intrebarea foarte des " De ce ? " . De ce ?! Pentru ca indiferenta doare mai mult ca orice.

Chiar daca zambetul dureaza doar o clipa, tu stii ca in spatele lui au ramas o mie de amintiri vii .

Ea` tRaiestte` pRezentuL` ` . PentRu Ca` ->Ce` uRmeaza` ` Nu` maii` cOnteazza`

Ramai asa cum esti,acolo`n lumea ta. Nu vrei sa schimbi nimic, atunci nu ma schimba

Viitorul nu îmi sună cunoscut, dar totuși sunt pregătită să-l înfrunt .

Fii ce simti sa fii, fii mic dar in acelashi timp invata sa fii mare, invata sa lupti cu garda jos, sa suporti atunci cand doare .
Invaţă sŞi n-ai să mă vezi că mă plâng , n-ai să vezi că mă ascund . ;;]

Sunt pur şi simplu ceea ce sunt ! ;> Şi încă o dată iert dar nu uit !
ă faci faţă,învaţă să te uiţi in faţă . nu lasa să-ţi moară: orice urmă de speranţă !•

Am fost asa cum am vrut si sunt asa cum imi place,rup barierele chiar daca mi s-a spus ca n-o pot face

Cand viata iti da o mie de motive sa plangi , demonstreaza ca ai o mie si una de motive sa zambesti !
Iti pastrez un loc in inima mea`, si jur ca nu o sa.l dau la nimenea` .

Vara asta are un parfum special
Rămân la fel, ma simt altfel,să nu te temi de ce gandeşti,tu decizi de fapt cine eşti

Zambeshte chiar daca ai sa cazi Chiar daca soarele apune si azi

Nu mai sunt ca la`nceput si asta te doare cel mai mult... !

h

"Pentru cine m-a acuzat c-as fi uitat de unde am plecat, ma faci sa rad, niciodata n-ai stiut de unde am inceput"

"Acum tot ce va pot spune este ca am ridicat fruntea mult mai sus decat toti aceia care mi-au facut rau si stau bine!"

"Nu-i frumos si nu-i bine sa te crezi egal cu mine s-o mai faci si pe desteptu si sa uitzi ce e Respectul"

Vrei sa incerci dar nu ai curaj.vrei sa ma atingi dar totu`i un miraj.renunta la vise sunt lucruri interzise

Barfa E Reclama Fara Plata. Deci Barfeste Fata. Oricum eu voi fii mai castigata

In lumea voastra falsa, noi zambim neconditionat.Mereu impreuna prietene ca o poveste cu un final neterminat.

Fericirea e ca un ecou: stii ca e acolo dar nu`ti raspunde"

"Viata merge inainte, bine sau rau, ea merge"

"Am incredere doar in unul cand mi`e greu, si acela sunt doar eu"

"Fericirea e ceva ce nu se atinge niciodata dar pentru cautarea ei merita sa alergi toata viata."

"Obisnuiam sa cred ca am raspunsuri la toate intrebarile Dar acum stiu ca viata nu e intotdeauna cum vreau eu"

"Realitatea-i mult prea dura atunci cand dai de greu visele se spulbera chiar daca iti e bine nu mai zambi mereu"

"Nu ma las condusa,nu am dc sa admit,am o sansa'n viata sh'am invatat sa profit"

"Suficient de matura sa stiu ce imi doresc,dar suficient de copila sa ma prefac ca nu'mi dau seama"

Am gresit din nou am oferit dragoste unde trebuia sa ofer indiferentza Am Intrebari De Pus Raspunsuri De Dat Ganduri De Ascuns OAMENI DE UITAT!"

"Poate am aere'n cap asta e doar problema mea nu poti sa ma suporti asta e doar problema ta nu ma cunosti nu mai comenta ai grija d viata ta nu d a mea"

"Incerc sa-mi ascund calvarul numit depresie si zambesc fals doar pentru buna impresie "

"De ce oare vb u despre mine?de ce oare ma pui la un loc ca tine?in fata mea nu ai cuvant nu ma cunosti deloc,habar nu ai cine sunt"

"A avea prietenii e ceva frumos dar intodeauna ce-i mult strica!"

Zambeste celor care te urasc Sa simta ura ta.Zambeste celor care te ubesc Sa simta dragostea ta Iar daca cei pe care ii ubesti Te ignora…Zambeste sa simte indiferenta ta…

Lasa’ma cu textele ca iti pasa sau conteaza.lasa’ma cu lumea care nu ma agreaza aproape tot ce mi’am dorit am obtinut si daca nu a fost asa.a fost pentru. ca n’am vrut!

Draga mea nu mai privi cu ura.Te iubeste dar eu sunt mai buna

__Nu mA cReZi In StArE?nIcI o ProBlEma.Nu mA cReD nIcI eU`DaR FerEsTeTe De ZiUa In CaRe O sA PrInD tUpeU

Sunt o fata normala.SUnt ceilalti care ma fac sa ma simt speciala

Am învăţat că poţi continua încă mult timp după ce ai spus că nu mai poţi

"Nu mai sunt fetitza pe care o stiai u mai de mult Poate nici n-ai observat De la un timp am mai crescut"

Razbunarea nu-mi aduce satisfactii.insa indiferenta mea ti-o daruiesc cu multa dragoste De ce sa plang atunci cand pot sa rad?

Am ramas la fel de innocenta.diferenta este ca acum nu imi mai este frica de aparenta.iubesc p cine ma iubeshte.

Am invatat sa respect .ea respecta doar banii.am invatat sa lupt singura.ea e zero fara tati si mami.stii ca u ai aleaseu am drumul meu acum.al tau e’n celalalt sens

.am invatat ca uneori suntem nevoiti sa facem ceea ce trebuie si nu ceea ce vrem, chiar daca deseori ti'e "dor si doare"."

"Viseaza ca si cand ai trai pentru totdeauna, traieste ca si cand ai muri azi.

Asta-s eu,n-am ce sa fac.Am vazut ce fete-ti plac.Nu`mi voi da ochii peste cap.Nu pot fi cum ai visat!
M-am schimbat si pot visa acum. Nu mai vreau sa cer. Voi obtzine oricum !winking

Iubesc fara conditii,daruiesc fara motive si tin la EL` fara explicatiiiii;x!winking

Te crezi atat de destept dar dragostea adevarata e o lectie pe care nu ai putut-o invata niciodata. Si dragostea e cea mai importanta lectie pentru a fi fericit! Nu te mai pot ajuta asa ca merg mai departe. Adio!

Poate ca stiu de ce doar omul rade: Doar el sufera atat de mult incat a trebuit sa inventeze rasul.

Nici o floare nu e prea frumoasa ca sa nu fie rupta pentru tine, dar oare o inima nu este prea speciala ca sa fie zdrobita pentru placerea ta?

E intreaga lume plina de minciuni sau doar te-am facut pe tine intreaga mea lume? Poate te-am crezut marea mea iubire, esti doar o mare minciuna...

Oare chiar e lumea e pustie fara tine? Defapt e pustie fara dragostea din inima mea, tu nu o faci mai plina, tu esti cel care ai pustiit-o!

Te parasesc ca sa ma regasesc, timpul nu mai sta in loc cu tine, clipa ta a trecut si eu imi urmez mai departe drumul, m-asteapta alte clipe, mai bune si mai frumoase.

Plec plangand in cautarea cuiva care isi doreste sa ma vada zambind.

Se pare ca povestile ce ti le-am spus au ramas scrise doar in inima mea. Si totusi eu am sa visez in continuare, dar nu la tine.

Poate ar fi trebuit sa-ti pese mai putin cum ma privesc barbatii si mai mult cum te privesc eu pe tine. Poate daca m-ai fi meritat cu-adevarat nu te-ar fi speriat privirile lor ci te-ai fi bucurat ca ai o iubita frumoasa. Si aceasta despartire nu e semnul ca ai avut dreptate, e dovada ca te-ai inselat.

Azi voi pleca si maine voi reveni, dar nu in bratele tale.

Minciunile sunt trecatoare, la fel ca oamenii care le spun, la fel ca amintirea ta in inima mea.

Nu ma mai cauta daca ai facut greseala sa ma pierzi. Nu-ti mai cere iertare daca ai putut sa ma minti. Nu m-ai visa la mine - daca ne-am despartit inseamna ca nu ti-am apartinut niciodata.

Vorbele care s-au spus, zilele care nu s-au mai intors, fericirea care s-a pierdut, tot ce ma mai leaga acum de tine e tot ce-nseamna ca nu mai are rost sa te pastrez.Nu-i asa ca si "adio" poate fi un cuvant frumos?

Nu mint, nu insel, nu ma prefac, nu ranesc, nu profit. Si de aceea trebuie sa te parasesc.

Si daca ti-am zambit cand ai fost dragut cu mine, si daca te-am strans in brate cand m-ai sarutat, si daca te-am iubit cand mi-ai promis inima ta, pentru toate astea spune-mi si mie cata suferinta crezi c-am meritat?

Ai alungat dragostea din viata noastra asa ca e timpul sa o urmez si eu. Ne despartim - adio.
I need somebody
'Cause I need somebody
Ooh
I, I'm fighting on my own
I'm running from the storm
But I don't wanna be alone
'Cause I need somebody

chiar dear fi greu,tot as zambi si chiar daca sunt plin de probleme.tot as glumi.pentru ca stii.viata e grea si lumea e rea.cum as putea sa rezist daca nu mas purta asa haios?sad

Ti-ai batut joc de mine.Stiam ca o sa se termine. Dintr`o data,dintr`un FOC . Normal.ce sa-ti pese tie ?oh go on . Esti cu zambetul pe buze si atat. Nu iti pasa de mine. Iti multumesc. straight facecrying Dar...tot te iubesc.oh go on. Prea mult inca.

Prostule ! . Ai avut-o ! Doar ti-ai batut joc de ea ! .
Nu ai stiut sa o pretuiesti .
Ai pierdut`o,fraiere ! è

Uneori ai vrea sa ii spui totul pe fata,dar stii ca nu te-ar asculta.
Uneori ii simti lipsa !
E ciudat ca nu te poate uita ! .

lumea asta te distruge,te induce in eroare fura totul si se duce,te raneste si te doare!

traiesc inca din vise chiar daca nulte dintre ele nus permisa

odata era o vorba:iubeste sa fii iubit,acum o noua vorba:iubeste sa fii ranit

• Am vrut sa uit tot ce'a durut,Sa intorc pagina si sa spun:A trecut,Nu'mi pasa ce'a fost candva,Sunt alta acum,Si alta e viata mea.

Lasa`te, lasa`te, lasa`te ascuns de rânduri. Pune`te, pune`te, pune`te putin pe gânduri.

Mai bine lasa . Fa`te ca nu`ti pasa!

Vreauu sa nu te bag in seama, sa te ignor, dar nu pot! E ca si cum i`as spune inimii mele: "Nu mai bate! Stop!"

Zambetul ei de copil nu se razbuna, te face sa te simti cel mai puternic cand o tii de mana :X .

Prea tarziu pentru regrete . pentru lacrimi . Viata merge inainte , cu sau fara prea multe cuvinte !

Aiurea ma mint ca nu`mi pasa , Aiurea spun ca nu mai conteaza :-J , Aiurea ma prefac ca sunt bine. . . Ce greu e sa invingi cand lupti cu tine . sigh

Hai invata sa treci peste, viata nu e o poveste. Cand destinu-ti joaca feste, nu trebuie sa plangi, zambeste!

Spune-mi cand te doare. Si o sa te anunt cand o sa inceapa sa-mi pese.:*

Hai sa privim in trecut. Si spune-mi sincer! Peste cate minciuni ai trecut? Si de cate ori iti ziceai : "De maine am sa-l uit" ?"

Va veni timpul sa vorbim din nou... eu o sa rad de multe iar tie o sa`ti para rau :-J .

Ce te face sa crezi ca el era "The one" ? ? Ai crezut ca stai o viata ? Dar n-a trecut un an ? Ai pus prea mult suflet ? Nu-ti face corectie ! ? N-ai gresit cu nimic ? Deci ia-o ca pe o lectie ! ?

Vezi?Nu e trista deloc,zambeste suav,are privirea de foc.E dulce si o iubesti stii bine, dar ea nu se mai gandeste la tine.

Te iubea, fraiere, chiar te-a iubit candva! Priveste`o,dar stai departe

Lasa-ma sa cad, sa plang, sa rad, sa simt.

Acum pot sa ascund fiecare lacrima ce-mi cade pentru ca am crescut, cica acum sunt mareoh go on . iar cateodata nu-mi permit sa arat cat de mult ma doare .

OK
Tai-o, pleaca
Cara-te, dispari
Zbori, sterge-o
Calc-o, evapora-te,
Mori
Da-ti foc, fa-te scrum
Arzi un culori. Sterge-o Ba ! . happy

Desi iti pasa, ascunzi destul de bine lucrul acesta.

Daca iti pasa nu erai asa ! Erai diferit. Nu se sfarsea totul dintr-o data . Dintr-un simplu joc . straight face oh go on
Doar.ca tie nu iti pasa. Te doare undeva` de ce simt eu pentru tine.
Te doare in cur' de mine !
Poate era mai bine daca iti ascundeam ce simt pentru tine .
Poate nu mai sufeream atat de mult . Mi-as dorii in momentul asta sa iti spu.

De ce ?! .
De ce il iubesc atat de mult ? De ce nu ma lasa sa il uit ? De ce ?!
Il vad in fiecare zi. ! Nu mi`l pot scoate din cap . Il vad in fiecare pauza . ! Daca imi cere ceva,sau se baga in seama cu mine,nu pot rezista sa nu ii vorbesc ! Ma uit la el si parca nu stiu.ma " vrajeste " ca sa zic asa,nu stiu ! . Nu pot sa il uit . straight face

Are sufletul rece.Nici macar nu mai are incredere in ea.
Spui ca nu o recunosti,ca nu e fata ce era candva ! .
Da,e adevarat ce spui .
E atat de shimbata.cum nu credeai tu ca o sa fie vreodata ! . straight face
Regreti,suspini,taci si iti pare rau ?! .
SI CE?
Crezi ca ii mai pasa ? .
Da,ii mai pasa,dar nu iti arata Prostule.
Tu nu ai crezut-o .
Nu ai avu,,,

Si as vrea sa pot .
Vreau sa iti spun cat de mult te iubesc.
Vreau sa iti spun cat de mult tin la tine.
Vreau sa te am langa mine.
Vreau sa fi al meu .
Vreau sa ma eliberez.M-am saturat de tot ! .
Vreau sa plang fara sama intrebe lumea ce am.
Vreau sa nu mai am nici`o amintire legata de noi 2.
Vreau sa te pot uita.
Vreau sa nu te mai iubesc.
Vreau sa.

nu exista cai gresite,doar drumuri alese prost,nu exista "nu pot",doar "nu vad nici-un rost",nu exista bun simt,doar buna purtare,nu exista dragoste ci numai senzatia de atasare...

YuBeStE-o NuMi PaSa !pAsTrEaZ''o De TOt!YAr Pe miNe pRiVeSTeA-MA sh LINgEte pe BoT !i

Sunt gata sa traiesc o alta viata.Sunt gata sa afisez tarfelor o alta fata.

Decat sa dau satisfactie celor care vor sa ma vada cazand, mai bine ma dobor singura si cad razand

"Barfeste`ma si asa nu`ti suport fata tu iti tocesti gura, eu imi traiesc viata

imi iubesc prietenii dar dusmanii ii ador pentru ca invidia lor ma face sa fie mereu cu o treapta deasupra lor.:X:X

Mi-e dor de un dusman adevarat. Ma sufoca devotamentul falsilor prieteni

Mai bine mor in picioare decat sa traiesc in genunchi.

1.Niciodata Plina De Mine Intotdeauna Satula De Voi!
2.Zambetul inocent de pe fata mea sterge zambetele false de pe fata multora...
3.Fete,fete.avem una pentru frati si 1000 pentru zdrente
4.Tu nu ai dreptul de a ma critica,ai dreptul doar de a ma admira

i-ti sorbesc privirea,i-ti spulber inima,.dar una-mi place sa fac sa-ti admir fata de invidioasa

Nu esti asa de idiot precum vorbeste lumea, esti mult mai idiot.

Nu ma supar ca vorbesti asa de mult, atata timp cat tu nu te superi ca eu nu te ascult.

Cine are un creier mic, o gura mare si o parere de care nu tine cont nimeni? TU!

Suntem prieteni de mult timp ce ai zice sa renuntam?

viata nu iarta iar uh nu ai de ales

o sa iubesc ce-mi place.o sa uit ceea ce ma doare,nu o sa iert ceea ce mi se greseste.o sa fiu buna cu cine merita!si rea cu cine trebuie!devildevil

•® ca tine intr-o zi vad 10 stilul tau ma lasa rece nu esti primul kre incearca cu vrajeala sa ma fac.

'E de-ajuns sa imi spui cat de mult ma iubesti privind in ochii mei .'

Acolo sus cineva ne iubeste ne asculta si ne intelege nu ne spune nimic,dar ne face sa ne dam seama mai devreme sau mai tarziu ce e bine si ce e rau in felul lui ne ajuta.

Nu lasa amintirile sa te ucida.

Nu-s perfecta.Nu-mi vezi poza`n ziar.Nu-s vedeta.Dar te opresti cand apar! "

"Fii pur şi simplu surd. cand cineva iti spune ca nu`ti poti realiza visurile ! ;x."

"Sunt nebuna si buna.in acelasi timp.daca sti cum sa ma iei "

Nu privi in spate,lasa-n urma tot ce-a fost.Tu incercai sa te ridic.el te tragea in jos Dar nu ceda cand stii ca inca mai poti,ca tine sunt putine dar ca el sunt toti! ii a ei. "

"De cate ori vad visele cum se sfarsesc de atatea ori ambitionez sa reusesc.am drumul meu si asta nu se va schimba. Se aude o voce shhh speranta moare ultima!"

"Fericirea adevarata este intotdeauna de o clipa;x

atunci cand viata iti da motive sa plangi,demonstreaza ca ai o mie si unul de motive sa razi!;x

Un prieten adevarat face cat 1000 de prieteni la distractie

Inveti sa razi cunoscandu-ti plansul !

Daca nu putem schimba lumea. macar sa+i dam foc

Te provoc sa' ti arati adevarata valoare.Faptele .Nu vorbele te fac sa fii mare

Lumea vorbeste prostii, doar ca sa te schimbe, si te minte. numai tu poti vedea si dincolo de cuvinte"

De cate ori vad visele cum se sfarsesc.DE`atatea ori m`ambitionez sa reusesc.Am drumu` mew si asta nu se schimba.Se aude o voce si sperantsa moare ultima

Complimentele nu ma ridica, criticile nu ma coboara.sunt ceea ce sunt, nu ceea ce vor alti sa fiu. Nu sunt perfecta, nici nu vreau, nici nu pot.sunt ceea ce este mai simplu EU!

O fata care n.o sa te tradeze, O fata care atunci cand iti e rau starea aia sa ti.o fenteze, O fata care e mereu langa tine, O fata a carei privire iti va face bine!

mai nou vad Lumea intoarsa pE. dos ! parca asa E. mai frumos

Sunt dOaL un cOpiL` intr.O lumE muLt prea marE.`

Am ajuns sa te visez si atunci cand nu dorm. Dimineata,vocea ta ma trezeste din somn.

Visul meu din priviri, coloreaza iubiri RitmurilE.` noastre zbOara`n amintiri Lasa inima ta sa zambeasca si Ea NoptzilE.` vor dragOstea ta

Numai dupa invidia altora iti poti da seama de propria ta valoare

Adu-ti aminte ce greu iti este sa te schimbi pe tine insutzi si vei intelege atunci cate sanse ai cand incerci sa-i schimbi pe ceilalti.

"Fara vise, un om nu poate exista. Viseaza! Zambeste! Traieste!

Sunt confuza.dc oare toti m-au iubit.si apoi dupa un timp.brusc s-au sucit?

Sunt genu de persoana careia ii place sa creada ca nu a pierdut nimic.sau a pierdut ceea ce nu i-a trebuit.fara regrete fara sentimente.

Lasa-i pe altii sa te vorbeasca pe la spate doar pentru simplu fapt ca esti iubita!

Dusmanim unele persoane petru ca nu le cunoastem si nu le cunoastem pentru ca le dusmanim . Charles Caleb Colton Daca urasti pe cineva, urasti ceva din acea persoana care face parte din tine . Ceea ce nu face parte din noi nu ne deranjeaza

Timiditatea-un defect al oamenilor mari, tupeul-defectul oamenilor mici

Focul intareste intotdeauna ceea ce nu poate distruge.

toti traim sub acelasi cer, dar nu toti avem acelasi orizont.

Daca gasesti un drum fara obstacole, probabil ca drumul acela nu duce nicaieri.

Adevarul este pretutindeni, dar nu-l recunoaste decat ce-l care-l cauta.

23. Bine ne pot face numai unii oameni; rau ne pot face toti.

. Cea mai inversunata lupta este cu tine insuti. Te afli in ambele tabere.

Oamenii sunt ca vinurile. Cu timpul, fie devin din ce in ce mai buni, fie se transforma in otet.

Cand toata lumea iti da dreptate, ori esti al naibii de destept, ori esti patron.

Lenesul are totdeauna chef sa faca ceva, dar incepand de maine.

. Nimeni nu e de neinlocuit dar - uneori - este nevoie de mai multe persoane pentru a inlocui una singura.

Nimic nu este mai scump decat ceea ce primesti pe gratis.

Nu e greu sa fii darnic astazi.Greu e sa nu regreti maine

Cand ai 10 pasi de facut, 9 pasi sunt jumatatea drumului.

80. Singurul lucru mai rau decat sa fii vorbit pe la spate este acela sa fii ignorat total.

Nici o razbunare nu e mai mare decat uitarea.

tristetea trece, lacrimile se usuca, rana se vindeca, raul se uita , dar acum le simt pe toate, odata cu ele trec si eu

imi va fi dor. imi va fi rece. dar timpul nu va vindeca ci doar va trece... sad

N-au ramas decat amintiri,tu te-ai schimbat, M-ai facut sa plang prea des,am renuntat N-au ramas decat poze pe care le-am pierdut Odata cu gandul ca o data te-am avut...

Iubesk dar sufar,voi iuby dar voi suferi, te iubesc,nu ma iubesti si totushi stiu sa te iert pentru orice mi-ai face.Eu iert uh iti bati joc!De ce? Pentru ca nu stiu sa pretuiesti ce aisadcrying

Ce-ai patit papusa de te uiti urat?Ai ceva cu mine sau e doar teama de sine ca sunt mai buna ca tine?

Tin langa mine doar pe cine iubesc , de restul ma folosesc

Nu vreau sa fiu ca nimeni, Nu fac ce mi se impune.E foarte simplu stii,E doar felul meu de a fi!

Ea e ca aerul dar te lasa fara respiratsie. Blonda,/bruneta ochi albastrii , sursa ta de inspiratsie !

Educata de destin.Simt mult si arat putin!

Poate privirea ta discreta si zambetul dulce,Poate corpul sau alcoolul din sange :X

Draga mea nu ma privi cu ura` ! Te iubeste dar eu sunt mai buna` !

Ce crezi tu,Conteaza mai putin ptr Mine!Oricum fac Tot ce Imi vine,Nu urmaresc chiar sa va displac,dar refuz mereu sa va fac p plak`!;x

Si Tzine Minte,O Fata Loveste Prin Fapte,Nu Prin Cuvinte

Femeia Cand Isi Propune Ceva.Poate Traversa Fundul Marii Cu Tigara Aprinsa In Gura!

Femeia perfecta e plictisitoare iar barbatul perfect nu exista!

O femeie frumoasa este ca un ziar bun . admiratorii ii fac publicitate !

Trebuie Sa Te Pricepi Sa Fii Zeitza }{ Dar Totdeauna Cu Gratie

Luxul Tine De Bani }{ Elegantza Tine De Educatie

Cand se uita o femeie la tine, sa fii mai fericita decat atunci cand se uita un barbat

Sunt o bucurie pentru cei care ma plac si o preocupare pentru cei ce ma invidiaza

• oricât atsi încerca . voi nu sunteti ca mine ! eu sunt mai bunã ca voi, si asa o stitsi bine
• ce ziceti voi ? stiti bine cã nu-mi pasã . voi sunteti multe, eu sunt doar una, dar la toate vã dau clasã ! :X
• fetele . incercatsi si va controlatsi . chiar numai pe mine ma invidiatsi ? :O
• Priviti,admirati,eventual salivati! Dar va rog, NU DERANJATI !
• stiu ca vreti sa fitsi ca mine , dar gelozia voastra ? zãu cã nu tsine [-x
• îtsi dai prea multă importantsă , când , defapt , esti doar o zdreamtsă !
• nu o să mă supăr pe tine . n-am de ce. că s-asa esti mai urâtă ca mine
• sunt mult prea dulce ca să fiu light.
• nu vă mai consumatsi . la nivelul meu , tot nu vă ridicatsi !
• Sunt frumoasă si isteatsă si toate mă invidiază Le transmit de la distantsă că cine nu mă place e o zdreamtsă !
• Am corpul de felina,privire si piele fina,ochii de vipera veninoasa,caracter de bruneta norocoasa`
• fetele cumintsi ca mine scuipa ` . fetele rele ca voi , inghit
• Ce ai tu acolo jos, nu e de niciun folos. Ce am eu, e dorit mereu !
• diferentsa dintre mine si tine ? eu n-am sange de tarfa-n vine !
• geloaselor , fitoaselor . prea putin imi pasa ! :O vorbiti-ma cat vreti , barfele voastre imi dau importantsa !

Tzine minte o fata loveste prin fapte nu prin cuvinte

♥ Eu am o viaTa rOz si vReau un baiaT caRe sa ma iubeaSca
๖ۣۜ♥ N~am nevOie de un gOlan caRe sa ma dezamaGeaSca
๖ۣۜ♥ Nu vReau decaT sa~mi dOvedesTi
๖ۣۜ♥ Ca mai sunT si gOlani care sa se inDragoSteasca

Decat sa ma bat cu "tine"
Mai bine il cedez
Sh cnd o sa vada cum ejti:d
O sa-l recuperez

Corpul de felina,privire si piele fina,ochii de vipera veninoasa,caracter de bruneta norocoasa

Stiu ce vrei sa faci dar mai bine lasa eu zic nu te baga ca ai sa cazi in plasa eu nu stiu sa iubesc doar sa sa amagesc

Sunt O Fata Cu Tupeu Si Fac Numai Ce Vreau Eu Sant O Fata Rasfatata Dulce Rau Si Unicata :X :X

EU sunt fetita ta din vis Eucata la Paris Stilul meu e unicat de Chanell sponsorizat - - - - - - - M-am nascut in ciuda ta sa suferi in urma mea cand vorbesc tu sa taci ca oricum n-ai ce sa-mi faci - - - - - - - Par FItoasa Dar La Toate Le Dau clasa Scuzami Talentul Dar asta Imi E Defectul - - - - - - - - - Nu Sunt Proasta Ma Prefac Vreau Sa Vad Ce Ai In Cap

Zbor peste tarfe si parerile lor am defecte dupa care unii mor:X:X

mi pace sa ma plimb prin ploaie pentru ca nimeni nu vede ca plang

-Hai sa trecem la fapte ca de vorbe m-am saturat !

-Stiu sa iubesc stiu sa ranesc nu te juca sti bine ca pot trisa

Suntem fete RASFataTE de zdremtze INVIDIATE,la baietzi avem noroc,si pe noi ne doare`n cot!

Sunt o bruneta fitoasa,si nu ma aseamana cu nicio blonda falsa

Nu mai sunt copilu` cu slăbiciunile de altă dată. Acum sunt slăbiciunea altora, c`am caracter de piatra !

Fiinta noastra e la discretzia celorlalti.nu apari tu in ochii unuia asa cum esti,ci cum au reusit altii sa sugereze o imagine despre tine...

Nu cer ajutorul asa`zisilor prieteni. Si nici macar nu cer atentie. Nu cer zambete false. Si nu vreau nimic din ceea ce se ofera cu efort !

Nu pune punct` . Cand inima iti cere virgula`

Chiar daca nu`s toate roz , tot le colorez odata

Nu exista "nu pot", doar "nu vad nici-un rost"

Cu timpu´ am invatat sa fac, Cu timpu´ am invatat sa tac si sa bag la cap Totdeauna capu´ sus si privirea dreapta Niciodata nu poti sa sti ce te astepta :X

Stau si te privesc cum treci cu ea de mana. Te uiti cu coada ochiului si am o senzatie nebuna

Nu-ti face griji pentru oamenii din trecutul tau,Exista un motiv pentru care nu sunt si-n prezentul tau!

Sa pierzi cu elegantza , poate fi o victorie `:X

Si ce usor e sa zambesti` • cand ai incredere`n ceea ce esti`

• Timpul trece ,totul ma lasa rece !

A rasarit s0arele si pe strada mea,pot fi si eu fericita ca Ea:X

?De ce te prefaci ca nu il mai placi? cand fardul ti s`a uscat pe obraz?!?"

?Sper ca in timp,totul sa devina doar o amintire urata,iar in esenta un sentiment placut!?[

In mine se mai vorbeste si astazi de tine.

"Secretul fericirii nu este sa faci ceea ce iti place, ci sa-ti placa ceea ce trebuie sa faci! o

"Inima nu e ceva cu care sa te joci,inima nu e o jucarie, dar daca o vrei distrusa,doar daruieste'o unui baiat :]

Enervez in rate lunare

FaTa MoDeL... AsTa O sA FiU pT eL[ ]

o?Itzi place zambetul si chipul meu de copil__Itzi place cum arat__Itzi place al meu stil__Itzi place ca n`am figuri si ca sunt naturala__Itzi place ca exist si ca sunt realao?

.sa iubestifara conditzii.sa vorbestifara intentzii,sa daruiestifara motive,sa tzii la cineva fara explicatzii

Ma acoperi, ma intzelegi, ma strangi in bratze si ma incalzesti,ma faci sa cred ca in 2 este mult mai greu sa pierzi

[?]un nou inceput fara vreun sfarshit o sa ne iubim fara sa stim ca ne-am iubit ofara explicatzii sau sfaturi de la altzii[?]

ºoTu

| Cineva231 a răspuns:

Andradele la puteree!>.< >_