| SwAn a întrebat:

Hey.va rog daca puteti sa-mi dati si mie niste status-uri sau citate mai faine plss... >fundita:

Răspuns Câştigător
| Diianna05 a răspuns:

Acum nu-ţi convine dar încet, încet, calc pe urmele tale. Şi abia acum vezi şi tu că indiferenţa doare.winking
Minte-mă uşor, spune-mi că va fi bine! Lasă-mă să cred că`-ţi pasă de mine!
E prea târziu acum, nu mai cred în vorbe goale! Făra fapte, cuvintele tale sunt banale.
Putem să-ncercăm dar e în zadar, cel mai urât e să greşeşti pe plan sentimental.:-s
Unde eşti? Ce mai faci? Mă mai păstrezi în amintire? Eşti la fel? Te-ai schimbat? Ţi-e rău sau bine?thinking
O arzi nemotivat…Eşti timp pierdut…capitol şters eu am plecat. wave
Dacă azi e naşpa, mâine vom trece peste! Dacă.s uşi închise, nu.i nimic intrăm pe ferestre.`b-)
Dacă ai nevoie ştii că sunt aici :* Strigă-mă´și vin nu'ţii face griji ´!>:d<
Sunt tot ce vrei şi nu poţi avea. Tot Ce ai avut şi n`ai putut păstra! blushing
Nu îmi pasă de trecut. Eu vreau din ce în ce mai mult!
Avem povestea specială din viaţa asta banală, gramu’ de suspans, necesar pentru a ieşi din impas!
Sa renunti? Ar fi pacat...lasa sticla si nu plange, fi barbat...Lupta daca o iubesti cu adevarat.
Hai sa uitam ce-i rau si ca se aduna, Ia-ma de mana, ca suntem puternici impreuna ♥!
Şi începeai să mă cerţi dar simţeam în vocea ta că erai gata să mă ierţi love struck
Ca doi copii ei din cand in cand se mai certau, si tot ca doi copii ei se impacau!love struck
●Spui punct`. Dar nu se termină niciodată! Pentru că te atrage ca nici o alta fată.smug
Şi n`am timp să mă gândesc a mia oară. Da.Rămâi doar visul unei nopți de vară. oh go on
• Si doare iar • Cum a durut demult • Da' trece • Si-o iau de la inceput.sad
Unde sa ne mai ascundem cand fugim de noi. fugim de cuvinte...nimeni nu mai zice ce simte.
X Am ranit persoane dragi! straight face Poate asta mi`e firea straight face Ma uit in ochii mei in poze si imi intorc privirea!sad
• Incerc sa lupt`. Sa sper. Sa o iau de la capat`! Cum faceam odataa :X
Am drumul meu si n-am sa ma opresc curand/O sa ma vezi razand, plangand, zbierand, urland love struck
Ne-am invatat una pe cealalta ca viata merge inainte, cu bune, cu rele. asa e sa fie. dam de greu stim sa trecem peste.
Zambeste frate si ia`o in brate, arata`i c`o iubesti si dai sperante! :X
• Cateodata, ierti unele persoane pentru simplul motiv ca le vrei in continuare in viata ta...
• Totul trece, asa se spune, dar nimic nu trece fara sa lase urme
• As vrea sa poti vedea prin ochii mei. Numai asa ti-ai da seama cat insemni tu pentru mine! ♥
Prietenie înseamnă să fi alături de prieteni, nu când au dreptate, ci când greşesc
funda? happy