| UnBaietzelKareUrashteSkoala a întrebat:

de cateva zile ma tot chinuie un gand as vrea sa-mi fac server de metin dar problema e ca nu stiusad... ma puteti ajuta? vreau sa fie non hamachi si de unde pot descarca toate programele... cine stie bine, sa adauge in lista id uzzyboy, sau sa imi zica cum se face. vreau sa imi ziceti de unde pot descarca cum se instaleaza cum imi dai cel mai mare grad si cum fac site. si cine ma ajuta va primi fundita si pe server daca va intra va primi SGA

1 răspuns:
| fonfulika a răspuns:

Si eu vr acelasi lucru ai aflat ceva cumvathinking daca aflii zi-mi si mie te roog