| CowboyxD a întrebat:

Sall Tpu.Deci ce jocuri merg la calculatrul meu? Windows 7 Home Basic 32 bits, Intel(R) Pentium(R) Dual CPU T2370 @ 1. 73GHz (2CPUs), ~1. 7GHz, 1024RAM DirectX 11, ATI Mobility Radeon HD 2400 Internation 400MHz si 373mb(Placa video)
P.S scuzati de categorie pur si simplu e cea mai vizitata.

4 răspunsuri:
| eXTREMS a răspuns:

Daca iti place un joc anumit lasa-l in com si iti zic daca merge si cum merge, ok? pc-ul e destul de bun, dar placa video e cam cam.dar merge, zii jocu' dorit sau jocurile.Merg multe jouri, fifa 2013, pes2013, la mine aveam 1 gb ram si placa 256 mb si mergea pes 2012winking sper ca te-am ajutat Funda?

| CowboyxD explică (pentru eXTREMS):

Eu as vrea sa-mi spui niste jocuri...

| eXTREMS a răspuns:

GTA 4, Grida 2, NFS run, FIFA 2013. cRYSIS 2, Syndicate! S.a Funda?

| Pufoshenia a răspuns:

Buna.E bun calculatorul nu e asa slab.Pai iti merg multe jocuri.Pa,pa