| joker455 a întrebat:

Deci: Eu practic handball de 3 ani si am ajuns la o ochipa buna ideea este ca sunt pe clasa a 8a si trebuie sa imi aleg liceul pe mai departe si nu stiu ce sa fac sa combin handbalul cu invatatu adica sa merg la un liceu bun, dar in schim as fi extenuata sau sa merg la liceul cu program sportiv. Daca ar fi sa merg la un liceu cu program sportiv la ce facultate as putea da sau ce m-as putea face in afara de profa de sport? Ce parere aveti? Mersi anticipat. FUNDA la cel mai bun raspuns!

Răspuns Câştigător
| einenebun23 a răspuns:

Daca vrei sa faci performanta alegi doar una. Ori alegi Handballu ori alegi invatatul. Pentru ca sa faci performanta trebuie antrenament si implicare in acel ceva si nu poti fugi dupa 2 iepuri ca exista sansa sa ramai fara nici unul. Totul tine de tine ce iti doresti tu mai mult. Daca ar fi dupa mine as alege Handball-ul deoarece in ultimul deceniu sportul acesta incepe sa fie din ce in ce mai bine platit.