| WoodenCross97 a întrebat:

Deci. Va trebui sa ma bat cu cineva cu un an mai mare. Si as vrea sa stiu cum ma pot antrena pentru ca e mult mai bun ca mine la bataie, si as vrea sa-mi spuneti cum pot sa ma antrenez ca sa pot sa il batwinking.

P.S:nu vreau raspunsuri gen: nu e bine sa te bati si ca trebuie sa va impacati...sau ca bataia nu este cea mai buna solutie. FUNDA! scuze de categorie... FUNDA!

5 răspunsuri:
| Soowhaat01 a răspuns:

Pai, daca ai un prieten care e bun la antrenamente.

Eu iti recomand sa mananci fructe ca sa te mentii in forta. Antreneaza-te si alearga mult. Miscarea este buna.

Succes!

| NoOrdinaryHuman a răspuns:

Ai auzit de bataile mintilor? Il termini mai tare in asta decat cu muschii.
oricum nu trebuie ineaparat muschi de te rupi trebuie sa stii numai punctele unde sa lovesti si sa poti bara loviturile adversarului. Cere sfaturi de la un antrenor.

| BlackJack0Z a răspuns:

Mda.ii buna si trebuie cu fructele.dar baiatu vrea sa stie cum sa se bata.Raspuns: fa sala sau flotari/abdomene/genoflexiuni acasa pentru masa musculara si dupa du-te la respectiv si da in el.Concluzie: Pentru a bate pe cineva iti trebuie muschi din 2 motive: 1.nu te doare atat de tare cand te loveste si 2.il doare cand il lovesti. Daca cumva simti acea adrenalina in tine cand esti pe cale sa te bati tine maine sus si barbia in piept si cand vezi ca a obosit cat de cat ii da-i cativa pumni la coaste/abdomen si unu final la cat, nu prea tare doar putin ca sa intre adrenalina in elwinking.

| edyXc a răspuns:

Frate bagate la Karate rolling on the floor

| stoicageorge a răspuns:

Frate trebui sa fi agil adica iute daca nu esti iute n-are rost sa te bati ia-ti si tu o haltera 3kg si da cu pumnul pe fiecare zi sau puneti niste greutati la picioare si fugi prin parc.