| AlexandruAlin a întrebat:

imi place de o fata cu care am fost si vreau sa ma combin cu ea ce trebuie sa fac dau funda.tongue

2 răspunsuri:
| gohsty a răspuns:

Daca ai sti cate intrebari din astea suntlaughingpai uitewinking stai mai mult pe langa ea si du-te in pauza la ea la banca,ia-o pe culoar si vb diferite chestii,vb de muzica de trupe de hainelaughing de ce sporturi ii plac, la final dupa ce face cativa pasi, apuc-o de mana si intreab-o daca vrea s vina la film/suc cu tine.happy/D Dui un trandafir frumos la usa la casa sau cand mergeti undeva. Spune-i ca nu o vrei ca n-ai pe alta ci pentru ca o iubesti multhappysucccces>D:

| AdrixNattyXoXoX a răspuns:

Bine,eu sunt fata. Daca ea s-a despartit de tine nu ai prea multe sanse! Dar daca tu te-ai despartit de ea e mult mai usor.Spune-i cateva cuvinte dragute, ca-i sta bine parul chestii din astea! Dar nu prea pervese de ex : Fata ce balcon ai= EXCLUS. Comporta-te sweet cu ea:ofera-i o floare... Ajut-o la teme sau roag-o sa te mediteze... exista enspe mii de solutii!