| 21312gg a întrebat:

ma gandeam sa-mi iau si eu o pereche de role dar nu stiu de care deoarece nu mam mai dat cu role.as vrea sa-mi iau cv mai bun [din silicon am inteles ca sunt bune] cam cat ar costa si as vrea sa-mi iau si reglabile. unde in Galati pot gasi rolelehee heedau fundawinking

1 răspuns:
| Emilian601 a răspuns:

Intr-adevar cele care au rotile de silicon sunt cele mai bune, ultima data cand mi-am luat am dat vreo 80 lei, insa peste 150 lei perechea nu poate fi, poti gasi in mall-urile din oras la categoria Sport/Echipamente Sporive.