| nonamesite a întrebat:

as vrea sa stiu si eu ce fel de role sunt mai bune, mi-am cumparat acum o luna niste role cu roti din silicon dar cand merg huruie ce pot sa fac ca sa nu se mai auda.p.s. rolele sunt RCO SS1011

3 răspunsuri:
| kzd a răspuns:

Parca si eu aveam role RCO, dar nu le-am mai folosit de ceva vreme.

| andri22 a răspuns:

Vezi ca poate nu sunt stranse bine sau poate ti-a intrat vreo piatra in ele uitate bine la roti! Noroc

| nonamesite explică (pentru andri22):

Nu e nici o piatra ca le-am curatat acum cateva zile dar de strans poate asta este multumesc