| larisa333lari a întrebat:

o mica intrebare stiu ca o sa para stupida dar am nevoie de sfatauri :/
un baiat ma place eu il plac dar e prea timid incat nici nu poate sa lege 2 vorbe
recunosc ca si eu sunt cam timida sad
ce pot face?

Răspuns Câştigător
| lpavel a răspuns:

Prima data incearca sa vorbesti cu el despre orice ce-ti vine in minte.
Ex : Il intrebi ceva, ii ceri ajutorul la ceva... dar sa nu vina in discutie sa fiti impreuna pana nu va obisnuiti unul cu altul iar apoi daca va mai placeti va fi mai usor! Succes!

3 răspunsuri:
| Cloudless a răspuns:

. mda, daca iti zicea ca vrea sa te **** parea mai simpatic si mai demn de incredere? Sau esti obisnuita cu genu asta? Daca stii ce simte, sau ti-a spus fa primul pas si intreaba-l daca ar vrea sa iasa la o plimbare. Daca e istet prinde ideea. Daca nu, mai batei un apropo. Daca nu se prinde e vina lui, daca se prinde vezi dupa ce faci in functie de cum se comporta. Atata tot.

| neutrino a răspuns:

Nu-l chinui, lasa-l sa mai creasca.

| Jipa95 a răspuns:

Fa-ti tu curaj si discutati amandoi pe tema asta. Atat tu cat si el, poate se va motiva, si ii va trece timiditatea happy