| Girltervi a întrebat:

Am o intrebare chiar daca o sa vi se para stupida cum sti cand un baiat te place?

1 răspuns:
| byoana a răspuns:

Pai sunt unele semne de ex daca nu te scapa din priviri, daca mereu vrea sa fie in preajma ta, daca vorbeste mereu numai cu tine, daca iti zambeste mere, daca iti i-a mereu apararea, daca alege mereu sa stea langa tine daca stati pe o banca, daca iti cere nr de tel si iti trm mereu mesaje sau te suna, daca face asa inseamna ca te place.
Bafta!