| UnBaietzelKareUrashteSkoala a întrebat:

laughing stiu sunt putin nebun dar ce efecte secundare au suplimentele Xtreme Power la un copil de 12 ani?laughingde unde il pot cumapara? cat costa? si daca au efect fara antrenament! fundita

4 răspunsuri:
| Vladuthz a răspuns:

In afara de faptul ca-ti vei face praf muschiul inimii (miocardul), adica ai sa faci un stop cardio respirator ori acum ori mai tarziu, oricum nu apuci 30 de ani, absolut nici o problema.

| strengaritzza a răspuns:

Un copil de 12 ani n-are voie sa ia asa ceva. happy Esti minor, esti in crestere. Corpul tau la varsta asta are nevoie sa se dezvolte in mod natural, nu cu medicamente. happy. Daca vrei sa te prostesti, prosteste-te in alt mod, nu luand medicamente.
Succes!

| UnBaietzelKareUrashteSkoala explică (pentru strengaritzza):

Cunosti aceste suplimente? daca da chiar te ajuta sati dezvolti inatimea?

| strengaritzza a răspuns (pentru UnBaietzelKareUrashteSkoala):

Da, stiu multi baieti care iau tampenii d-astea. Dar baieti peste 18 ani, tu n-ai nevoie de asa ceva. Esti prea mic.
Nimeni n-ar trebui sa ia asa ceva, pentru-ca alea iti slabesc inima. De ce multi culturisti au murit din cauza acelor medicamente? happy Le-a cedat inima. happy Oameni incostienti. Daca vrei sa te formezi cat de cat, mai bine fa sala, si formeaza-te natural.