| Violet111 a întrebat:

Sall, TPU! Sunt fata si stiti ca mai este putin si incepe scoala. Ce haine "mai cool" as putea sa imi cumpar? Adica avem uniforma completa, dar putem purta si doar vesta. As avea nevoie de niste blugi, tenesi, camasi... Cateva sugestii, poze, ceva? laughing FUNDA! :*

1 răspuns:
| StefanStefan3000 a răspuns:

Depinde ce iti place tie..am vazut ca multe fete poarta Converse, New Balance, Vans. Pantaloni rupti in genunchi laughing Nu prea am vazut ca se poarta camasi. urmareste si tu pe retelele de socializare o fata populara si vezi ce poarta