| marriutza a întrebat:

Incepe scoala si vreau sa ma imbrac ceva mai frumos. Uniforma mea este o fusta rosie sau pantaloni orice culoare si o veste cu 2 fete una rosie si una neagra.
As vrea sa ma imbrac putin mai in trend.
Ce ziceti de:
Camasa cu cravata, fara vesta, blugi, parul prins intr'o parte si niste cercei din sidef, tenesi, si putin luciu de buze.

Am nevoie de parerea voastra.
Daca nu va place spuneti'mi cum as putea sa ma imbrac...pentru ca fusta e oribila e sub genunchi...

Răspuns Câştigător
| papatukjatlekjulk a răspuns:

Ideea ta e foarte buna! Fii trendy, draguta, dar nici nu iesi neaparat din tipare! Doar zambeste mereu si lumea te va remarca!

18 răspunsuri:
| YLLL a răspuns:

Te.ai gandit binehappy
Daca iti iei fusta iti va fi cam frig.laughing
Ar arata bine si o bluza. sau camasa cu vesta`
Cum vreii tu
Bafta
:*

| redsummer a răspuns:

Cu vesta si fara camasa si cravata

| nickname.a.plecat.de.pe.tpu a răspuns:

Fusta, camasa cu cravata, parul prins in doua codite si sandalute. rolling on the floor glumeam oh go on. pai cred ca ar fi bine cum ai zis ca vrei sa te imbracihappy dar poti sa nu-ti pui cravata big grin .sau aveti in uniforma cravata aia si e obligatorie?thinking .si parul ti l-ai putea lasa liberbig grinthinking trebuie sa te imbraci in ce te simti tu mai bine tongue

| Guitarlove a răspuns:

Un pic prea neadecvat de scoala. Cercei cu sidef? Nu.Mai bine ia`ti cercei de aur pe care i`ai primit cand erai mica.Ma mir ca nu v-ar zice cineva ceva de cerceii din sidef. In rest e perfect. Bravo!

| everyday a răspuns:

Poti purta niste pantaloni negri sau rosii o camasa alba si o cravata neagra sau rosie.niste adidasi sau tenesi si gata! nu trebuie sa te strofoci prea tarewinking

| ivi21 a răspuns:

Oofff cred ca si pe voi va obliga cu cravata. ufff! o urasc infine
vesta ar fi mai draguta decat cravata si nu iti face griji vor trece si profesorii cu vederea la inceput.
parul tu ti-l alegi pentru ca stii cum iti sta bine
cercei din sidef! nu.
tenesi! da.
luciu de buze! infine cum vrei tu dar parerea mea ar fi sa nu iti pui un luciu foarte sclipicios

acum sugestia mea ar fi sa iti pui o vesta simpla neagra, camasa cu maneca scurta ca nu ingheti in septembrie, parul putin dat cu spuma infoiat, si 2-3 bratari rock negre.
si ghiozdanului niste insigne pe el

noroc!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mariutooooo? mergi la scoala? sau la parada modei? pai dupa inceput as zice ca ai inceput bine.ca anul scolar se cunoaste din prima zi asa cum ziua buna se cunoaste de dimineata.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poaarta uniforma dar accesorizeaz-o

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

parul intr-o parte nu imi place si putin luciu de buze nici atat
pai ai putea sa te imbraci in niste blugi negri dar numai nergri, o camasa mai frumoasa cum iti place si cum se poarta, si un sacou mai strans putin dar sa fie la moda
asta cred eu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca tiar sata bine dar incearca mai bine cu vesta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vreau sa iti vad h5 plsssss

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poi daca este sransa pe tine e super, incearca sa iesi in evidenta cu o perche botine, pantofi frumosi sau cu o cizma srasa pe piciorul tau.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sam cateva modificari pentru tine...as zice sa te imbraci pentru scoala cu : -o camasa alba -blugi stramti albastri -o cravata rosie parul desprins -cercei in forma de inimioare sau fluturasi -putin fon de ten roz -luciu de buze tot roz dar nu prea strident -si sa te incalti cu adidasi! Sper sa iti placa ...Succes in continuare

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu se potriveste

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Camasa cu cravata e ok.blugi ok.parul prins e ok. da eu nu las printe intr-o parte.in rest e ok.succes!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O camasa orice culoar in afara de alb si negru cu niste blugi cu culoare deschisa si cu o geaca alba de piele

| mmamiruna a răspuns:

Hmmmm! Eu as zice sa renunti la cravata fiindca nu mai suntem in perioada pioneratului.Ai putea sa iti iei blugi, tenisi, o bluza sau camasa.

| helena a răspuns:

E buna combinatia ta. Poti sa pui la camasa o esarfa rosie sau neagra (sau amandoua) sau un colier la fel (in loc de vesta). Teneisii pot sa fie tot rosii si/sau negrii. Sau, de exemplu, poti sa iti iei camasa alba, pantaloni negrii, tenesi rosii si o esarfa rosie. Sunt multe combinatii pe care le poti face cu rosu sau negru. Daca vrei sa porti fusta, poti sa iti cumperi o fusta rosie mai scurta. Sper ca ti-am dat niste idei bune... te pup si bafta la scoala :*.