| WaNt3D1856 a întrebat:

Urgent!
Ce informatii imi puteti da despre fata din poza http://img528.imageshack.us/img528/3272/irametyakimotore ference.png?
Cred ca e din naruto dar nu sunt sigur...
Spuneti-mi in ce episod apare sau ce anime PLS
FUNDA!

Răspuns Câştigător
| alabalaportocalala a răspuns:

Este sigur din naruto dar dupa cum apare in imagine toate chestile alea s-ar putea sa fie di naruto joculwinkingin anime nu am vazut-o si sunt un mare fanwinking

2 răspunsuri:
| AlexanderTheG a răspuns:

Prietene imi pare rau sa iti spun dar aia nu e din niciun anime ci e doar un manechin, e un joc online adica, l-am gasit si eu o data dar nu e cine stie ce, iti creezi propriul tau personaj din naruto... funda?