| LukaVocaloid a întrebat:

voi cam ce cadouri va doriti de ziua voastra da fara telefoane sau laptopuri ca pe astea le-am primit de craciun big grin Dau funda si vot

Răspuns Câştigător
| Pufi1999 a răspuns:

Eu de ziua mea am primit decat un lantisor la 10 lei. Dar doar asta mi-am dorit. Nu trebuie sa-ti doresti neaparat ceva scump. Gandeste-te la ceva care chiar iti place. Nu trebuiesa iti iei neaparat de ziua ta, poti sa -ti cumperi si altadata daca gaessti ceva care sa-ti placa. Poti face gfreseala sa te brabesti sa iti iei un cadou de care sa te plictisesti repede.

Eu am facut asa si cand vedeam ceva frumos in magazin hop il si luam (ziua mea e in iarna, deci haine nada prin magazine atunci)

2 răspunsuri:
| Ananas2 a răspuns:

Eu vreau un ceas de silicon laughing

| Maryyya19 a răspuns:

o tableta dar nu de ciocolata electronica