| Lolololalali a întrebat:

Ce cadouri va doriti de ziua voastra(sau de Craciun, daca a trecut laughing )?

17 răspunsuri:
| Daviiiiiid a răspuns:

Un catel nou :X.si un playstation3 si un joc :X

| carminaburana43 a răspuns:

Cadoul cel mai mare ar fi sa sarbatoresc cu absolut toate rudele ce mai traiesc intr-un loc frumos. Ar iesi ca o mica nuntahappyEu sa am atitia bani sa le pot plati la toti atit cazarea de o noapte acolo unde mergem cit si masa pe o zi.Si sa fie toti sanatosi si bine dispusi si sa dansam pina picam jos.Sa jucam si perinitahappy

| Adina a răspuns:

Un soareclaughing
Un mp4:d

| AnnaMariaaa a răspuns:

Anu asta vreau un tel noulove struck si o sa-l primesc inainte de Craciunhee hee

| NoMusicNoLife a răspuns:

Pai ziua mea a trecut, deci de Craciun ::: pai... nu prea stiu thinking

imi doresc multe lucruri care nu mi le poate cumpara nimeni, pentru nu sunt materiale... l-as vrea pe profesorul meu de mate inapoi. si atunci nu mi-ar mai trebui nimic... sincer straight face

poate, totusi, daca intrebi de lucruri, as vrea o esarfa sau un ipod, sau chiar nu mai stiu thinking

dar ti-am zis ce imi doresc cu adevarat sad

| GabiGabrielle a răspuns:

As dori un animal de companie dar sa fie mikutz... un catel sau un motanel
uh?

| Meh a răspuns:

Inca nu m-am hotarat. Dar mai este atat de mult pana la Craciun, N crezi? Sa speram ca timpul o sa fie bun cu noi si o sa treaca mai repede, iar cand vine vacanta sa stea pe loc, daca nu vrea o sa incerc sa il tin eu in lanturi o_o Glumeam. x'D

| Ana a răspuns:

Pai sa incep big grin : o camera foto digitala, o placa de par, telefon (cat mai scump daca se poate big grin)

| wizopo a răspuns:

Pai de ziua mea vreau un avion telecomandat, de Craciun o consola de jocuri(nu psp) si as mai vrea un laptop.

| Serendipity17 a răspuns:

Imi doresc un telefon dar stiu ca nu o sa il primesc... straight face heeey ma tot rog de ai mei de craciunu` trecut! >: sad

| Hypathia a răspuns:

Sa scap de toate problemele! Doamne ajuta!

| overdose90 a răspuns:

O pereche de botine cu toc inalt si cu cateva tinte la spate. Sa fie din catifea si negre. hmm sper sa imi gasesc pe undeva curand happy

| iony_2997 a răspuns:

O bata de basseball de 1 m laughing 1 briceag, o placa video nVIDIA gforce9500GT si un controller nou cam atat ca bata as folosio pe dirigamealaughing

| Cookiee9712 a răspuns:

Pailaughing haineeeeeee muultee bratari cercei lantzisoare inele laughingrolling on the floor

| OLumeColorata a răspuns:

Cadouri? Sunt multe...
Un telefon, un catelus mic, fratele meu sa ma lase si pe mine in pace macar 2-3 ore, sa-mi fac ziua de nastere la Disney Land(Paris) cu cateva colege mai apropiate si un costum de inger sau Dracusoara pentru anul vitor de Hallowen.

| chickfmmswhisper a răspuns:

De ziua mea vreau o placa de intins paruuulaughing...De Craciun...aceeasi chestiesmugsmughehe

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa numai existe proaste pe TPU