| Tiby49 a întrebat:

vreau sa imi iau o masina mai exact un moped care merge condusa de la 16 ani cu un atestat o categorie de permis numita b1 cam ce marca sau ce tip ce masina mi-ati recomanda intre 1000-1500 euro? care poate prinde o viteza de minim 85 km/h happy

2 răspunsuri:
| Tiby49 explică:

Sa presupunem k prinde 45 cum ii maresc viteza?

| anonymous258 a răspuns:

Cele mai renumite marci de mopede sunt Aixam si Microcar, insa in 1500e nu prea ai ce sa iei. Sunt nejustificat de scumpe masinile astea. Iar viteza maxima, este comform legii 45km/h, dar poti sa o maresti putin fara prea mari batai de cap.
Oricum, nu merita o asemenea masina, mai bine mai astepti 2 ani.