| VinDiesel2 a întrebat:

vreau sa-mi dati o parere de a voastra.eu ma antrenez de 4 ani la kickboxing,eu m-am dus cu scopul de a ma invata a lupta,acest scop l-am atins, am si devenit campionul romaniei de 2 ori,antrenorul a vazut in mine un luptator bun si m-a pus in grupa sportiva, eu de 2 luni merg si la sala de forta...shi nu stiu ce sa fac, sa las kickboxingul si sa ma ocup serios de bodybuilding sau sa merg mai departe cu kickboxul sau sa merg la ambele

1 răspuns:
| Alzozo a răspuns:

Uite, sincer sa iti spun si eu am avut o dilema de genul, trebuie sa faci ce iti place si ce crezi ca o sa te ajute mai mult, sincer eu sunt pe domeniu mecanic si inginerie, dar eu vreau sa ma apuc de Dj, asta imi place, am o atractie fata de muzica si asta cred ca mi se potriveste, in viata nimic nu e intamplator, fa ceea ce iti place, daca te duci la sala si te faci ditamai matahala ce o sa faci, trebuie sa te gandesti bine, tu iti faci viitorul, nu antrenorul tau sau prieteni tai, poate tu vrei sa fii chelner, doar incearca, trebuie sa te gandesti de unde iti castigi bani si in acelasi timp sa te simti tu bine, nimeni nu alege ce trebuie sa faci tu, sper ca te am ajutat si multa bafta in continuare!