| Sebi00 a întrebat:

Vreau sa merg la kickboxing si nu stiu trebuie sa imi iau neaparat manusi casca si de aia la tibie sau imi dau cei de acolo? si inca o intrebare te jauta kickboxingul in bataia de strada

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
2 răspunsuri:
| Arthur a răspuns:

Dacă iei şi costumul cu tine, poate.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da normal ca ajuta...dar daca vrei sa mergi la kick-boxing doar ca sa te bati pe strada mai bine lasa-te!
Si depinde de club daca iti dau ei echipamentul...dar cred ca dupa vreo 2 zile de antrenament ai s-a cam vrei sa te lasi!laughing