| CoRrUpT3D a întrebat:

Vreau si eu niste jocuri pentru pc.

Am in el 2gb RAM Procesor Intel 2 core e4400 2ghz placa video este dupa procesor si este de 128 mb.

Sa fie single player daca se poate si split screen da sa nu fie multi player.

Dau Funda!

Răspuns Câştigător
| AdrianAdyAdy a răspuns:

Ar fi trebuit sa spui si ce gen de jocuri iti plac. Totusi poti incerca need for speed most wanted(varianta veche din 2005 sigur merge asta mai noua din 2012 nu stiu sigur, jocul re single player dad nu stiu sigur daca are si split screen)
Serious sam ( doar cel original are si splitscreen. Jocul e shotter cu multa atiune.mie mi-a placut mult la vremea lui. poti juca si Sonic and all star racing Transformed.(e un fu masini, dragut si destul de intresant, iar jocul are si split screen). Imi cer scuze pentru eventualele greseli, e mai greu de pe telefon big grin. Bafta si sper sa iti placa jocurile
(Ps: aici ai o scurta lista cu alte jocuri care merita incercate, desi nu au split screen dar au si multiplayer si singleplayer.: half-life 2, left for dead 2/1, halo combat evolved/2, minecraft - m-am jucat minecraft o lunga perioada de timp si pur si simplu iubesc jocul.dar nu are split screen)

| CoRrUpT3D explică (pentru AdrianAdyAdy):

Iti multumesc pentru timpul acordat pentru mine si nfs mw 2005 l-am terminat laughing Serious sam l-am terminat impreuna cu prietenul meu si mi-a placut nbespus de mult H-L 2 la term si pe el si pe 1 si halo 1 l-am term si minecraft e super fain mi se pare fain jocul cu sonic and all star racing transformed. Daca poti sa imi mai dai o lista de jocuri pentru pc-ul meu ar fi super. Jocurile nu trebuie sa fie neaparat Split Screen dar as vrea cu Shoter, racing, aventure da nu prea conteaza mie imi place orice gen de joc.

1 răspuns: