| Cosmin_Radu_1995 a întrebat:

Sall unde pot scoate un tatuaj? o clinica ceva..si cam cat ar costa? help!

2 răspunsuri:
| vocea a răspuns:

Salut, amice sunt peste tot saloane, dar la salon deinde de fiecare tatuator, unii iau la centrimetru banii, depinde de marimea tatuajului, altii iau la ora depinzand de durata lui, un tatuaj modest ajungand de la 400 de ron in sus pana la 1000 de ron sau 15 20 de mii ron, mai sunt aceii tatuatori la negru care iti iau pe jumate din cat se face un tatuaj la solon mult succes

| UnDezaxat a răspuns:

De la 1000 E in sus. Cred ca-ti ajunge raspunsu' asta.