| anonim_4396 a întrebat:

Sall va rog sa ma ajutati deci:

sunt in clasa 10 si sunt cu un prieten dar el mai mult cred ca se joaca vorbeste si discuta cu prietena mea iar pe mine ma deranjeaza fiindca ea este cea mai buna pr a mea...

cum imi pot recupera inapoi popularitetia?

Răspuns Câştigător
| elena_9879 a răspuns:

Iti dau un sfat? nu o lua in nume de rau, nu-ti lasa prietena pentru un baiat.nu merita, mai sunt destui baieti care te merita, dar o prietena...se gaseste foarte greu.este un sfat, daca vrei practical. daca nu, e alegerea ta. pup