| emma_7432 a întrebat:

Sall, voi cand ati renuntat sau veti renunta sa va uitati la desene? :p:ptongue.

Răspuns Câştigător
| Malphas a răspuns:

Niciodată! Spre deosebire de alţii, nu consider că e neapărat un semn de imaturitate, am văzut oameni la 50 de ani, cu familie, copii, una peste alta experienţă de viaţă uitându-se la desene animate. Sunt şi persoane pe care de la o vârsta nu le mai atrage vizionarea desenelor animate, totuşi. Eu nu sunt una dintre acele persoane. Mă uit zilnic, la Tom şi Jerry, Chowder, Ed, Edd, şi Eddy xD, plus o grămadă de animeuri. De exemplu, acum ceva timp am început să mă uit la Vampire Knight, şi când termin seriile voi căuta o comedie gore, de genul Dokuro-Chan. Nu uita că în suflet suntem cu toţii copii, mai mult sau mai puţin. Baftă!

3 răspunsuri:
| Nam a răspuns:

Eu ma uit... (15 ani) sora mea se uita ( 22 ani ) deci. eu cred ca o sa ma mai uit pana la 25-30 smug laughing Succes, funda?tongue

| Francesca17 a răspuns:

Buna! Eu am renuntat de la varsta de 11 ani! Funda :*?

| MilyHarunto a răspuns:

Cred ca nu voi renunta niciodata la desene animate precum Angelo e cel mai tare, Tom si Jery sau alte desene animate!:X:X