| lucian007 a întrebat:

SAll! Vreau sa imi iau un telefon cu sistem de operare android, stiu despre aestea ca sunt sincronizate cu un cont de google.Pot sa folosesc telefonul si in cazul in care nu ma caonectez la acel cont pentru ca nu am net pe cartela? Stiu ca pe un coleg nu il lasa sa mai intre in nimic pana nu intra in contul lui si ne intreba pe noi care avem net pe cartela...deci de aia a intreb...numai bine!

Răspuns Câştigător
| Xtadelo a răspuns:

Poti sa iti folosesti telefonul si fara a fi conectat la internet. La mine functioneaza.