| TheDarkDragon a întrebat:

Sall, vreau sa stiu un antivirus bunicel care sa fie moca si sa termine relativ repede scanarea intregului sistem(smart scan) si sa nici nu zica la orice download ca e virus.(in afara de avg ca pe ala il am si ma freaca la icre, face scanare repede, dar intra virusii foarte usor si comenteaza la orice)

3 răspunsuri:
| dannytama a răspuns:

Iti recomand antivirus avira si poti sa il descarci de pe pagina lor oficiala www.avira.com

| TheDarkDragon explică (pentru dannytama):

Se face repede scanarea?

| dannytama a răspuns (pentru TheDarkDragon):

Da. este posibilitatea de scanare rapida sau pe durata mai lunga.