| anonim_4396 a întrebat:

Sallut as dori sa ma apuc de greutati... De vreo 2 zile fac niste exercitii abdomene, flotari, tractiuni...As dori sa imi sugerati un antrenament mai mult pentru abdomen spate pectorali. Am uitat sa mentionez ca am gantere de 8 kg vot+funda happy

Răspuns Câştigător
| mdany a răspuns:

Mergi la sala ca acasa nu rezolvi nimic.Am incercat si eu dar fara rezultate, insa la sala in dupa 1 luna deja se vedea.Pentru spate acasa e aproape imposibil sa faci necesitand sa tragi greutatile de sus in jos daca sti la ce ma refer. http://www.culturism-fitness.go.ro/spate.htm