| LoveMe_1523 a întrebat:

Sallz TPI! Acum 2 saptamana mama certat cu cea mai buna prietena din cauza alte prietene de ale ei... sh mama mea s-a suparat foarte rau p ea ( p cea cu care m-am certat ) sh acum nu se impaka ca ideea ca m-am impakat ca ea ...sh ush ce sa fac un sfat,,, sfatu cre functioneaza ca mama funda mare :X:X:X:X

Răspuns Câştigător
| Pitic a răspuns:

Si eu sunt in situatia ta adica am fost, dar mama a uitat, nu stiu spune-i ca poti s ate descurci singura stii ce e mai bine pentru tine s anul isi faca griji asa se mai certa prietenii, fiind prietene asta nu insmena ca mereu vaveti intelege bine si mereu veti fi de acord aman2 e imposibil.
Eu zic sa nu ii mai aduci aminte mamei tale si gata, sau poti sa povestesti lucruri frumoase despre prietena ta, ''' azi ma ajuta la lucrare, ma imprumuta de bani imi lua apararea in fata lui x ''

1 răspuns:
| Pitic a răspuns:

Trebuie sa tii cont ca e mama ta si nu vrea sa suferi de aceea e suparata crede ca prietena ta iti poate aduce probleme dar parinti nu au intodeauna dreptate