| Pumpkin a întrebat:

Buna TPU..am o mica mare problema.Deci,eu i-am spus ceva mamei mele despre niste prieteni, iar mama a spus asta unei prietene de-ale ei.Problema e ca acea prietena a cam informat pe toata lumea sad, iar acum acei prieteni despre care era vorba au auzit, s-au suparat si m-au si luat un pic la rost.M-am certat si cu mama din cauza asta! Chiar nu stiu ce sa fac, nu mi-am imaginat ca se va ajunge aici daca pur si simplu discut cu mama despre ceva.sad m-am suparat rau pe ea.Ce sa fac acum? vreun sfat?

3 răspunsuri:
| VadTot a răspuns:

Pai trebuia sa dai mai multe detalii ce ai vorbit? Barfe?"Cred ca mama ta scuza ma ca ti zic n are minte nici cat o fata de 12 ani Apropo cati ani ai tu? Imi Cer mii de scuze ca ti am jignit Mama dar de acum in colo ai grija ce vorbesti ok?

| piTiCcu a răspuns:

Pai asa sunt prietenii, asa zisi barfesc pe la colturi, te iau peste picior si apeleaza la tine doar cand au nevoie. Tine minte ai doar o viata si mama ta ramane, cea mai buna prietena.

| qwerty101010 a răspuns:

Paii discuta orice cu mama ta dar spune-i ca ce discutati ramane intre voi si nu trebuie sa mai spuna si altor prietene de ale ei. Pentru ca acum din cauza femeii aceleia te-ai certat cu prietenii tai. Urat din partea ei. Sper ca te-am ajutat. Funda?