| AndreutzaMonicutza a întrebat:

Sallz! Vorbesc cu un tip super bun, de mult voiam sa vorbesc cu el si in sfarsit a decis sa se opreasca din holbat si sa ma bage in seama! Aseara mi-a spus la un moment dat ca se culca, citez "Hai ca eu ma culc... somn usor :* " I-am zis noapte buna si vad ca mai ramane conectat inca aproximativ 40 de minute. Ce sa cred? Ideea e ca discutia a decurs super super ok. FUNDITA

Răspuns Câştigător
| MgdDroopy a răspuns:

Ideea e ca și-a lăsat tel/calc/tableta deschisă și s-a dus să facă un duș. Chiar dacă a mai verificat ceva pe acolo, nu mai avea chef de vorbe lungi.
Vezi cum vorbește data viitoare.