| LovelyGirl_3607 a întrebat:

Saloot TPU. Asi vrea niste statusuri de primara. Am cautat pe google, dar am gasit doar chestii despre 1.Martie

cele mai frumoase primesc funda! cool

1 răspuns:
| SoNevable a răspuns:

40. I left my heart in Barcelona
39. I hate this weathercrying
38. Easter eggs for Hitler!
37. ma imbuc!
36. ce trist … ca tot din partea baietilor primesti la multi ani de 9 martie … femei X loialitate = 0!
35. workaholic, shopaholic, cokeaholic, loveaholic…
34. Rosim oua sau impodobim bradu?
33. she only smokes when she drinks – she only drinks now and then… now and then when she’s tired or been let down by men.
32. Femei=Women=Femmes=Frau=Mujeres=Donne
31. Sunt suficient de matura ca sa stiu ce vrei dar suficient de copila ca sa ma prefac ca nu-mi dau seama!
30. Da mi-amintesc de tine, tu bei berea cu paiu!
29. singura certitudine e schimbarea!
28. uratu e frumos pe interior…cred ca il intorc pe dos
27. nu poti descoperi noi oceane pana nu ai curaju sa pierzi din vedere plaja!
26. I got your emails … u just don’t get females … Now do you?
25. Baba care injura nici satana nu o invinge
24. o greseala este dovada ca cineva s-a straduit sa incerce!
23. Inainte sa spui cuiva un cuvant rau, gandeste-te la cineva care nu poate sa vorbeasca!
22. Dezinterie Cornel
21. why is it ok to say what’s up? but saying what’s up it’s weird?
20. viata e hip cu hop-uri ne punem senilele
19. furung ionela
18. ue dinamo (adica Dinamo face parte din UE)
17. Profesorii care citesc de pe foaie ar trebui sa ne lase sa copiem la examen!
16. e baiat bun, doar ca bea apa dimineata
15. eu n-am nasu pe sus ca pe mine nu ma tine/plus de asta nasu meu are rau de inaltime( Criss blaziny)
14. ce frumos si cald este afara … momentan ma bronzez la bec!
13. cat ai incerca sa vopsesti cioara-n alb, porumbel nu se face…stii tu mai bine happy )
12. cu cat mai multi poponari cu atat mai bine/pentru ca raman mai multe fete libere pentru mine( Criss blaziny)
11. Vreau sa am o experienta APROAPE personala cu tine!
10. sunt fierbinte! La propriu vorbind! Sper sa treaca dupa un coldrex!
9. la multi ani, femeie! – status de 8 martie! era al unei "femei"
8. Men who look good are never good in bed because they never have to
7. si daca viata-mi da o lamaie… eu cer un martini!
6. Ce iti ofera statul? Depinde. Statul in picioare iti ofera varice. Statul jos, hemoroizi.
5. as da pentru tine si ultimu ban …si o inima de rrom happy.hai cu mata
4. Toata viata mi-a placut sa stau in carutza … acum vreau sa-mi cante’n jeep … roxana si guta rolling on the floor
3. savarinele au fost inventate de savanti! – Ligia de la Valcea
2. Sarea si piperul sunt complet diferite, forma lor e diferita, gustul, culoarea …. dar intotdeauna le vezi impreuna …
1. de cand ai plecat n-am inchis … un ochi la aragaz!