| BlackHear7 a întrebat:

Salu TPU! As vrea sa incep o cariera de modeling si nu stiu cum sa incep nu am nici cea mai mica notiune sau cunostinta despre asta, cum as putea incepe? Unde sa ma duc?

4 răspunsuri:
| Vans a răspuns:

începe prin a-ţi rade pensula aia din cap :/

| BlackHear7 explică (pentru Vans):

Sau poate prin a-mi vede de treaba mea ca asa e cel mai bine, sa nu dau importanta oamenilor ca tine si sa ma uit putin la mine inainte de a comenta cuiva. Ar trebuii sa incerci si tu a3a parte. Ciao.

| ToțiPentruUnu99 a răspuns:

Pai poate gasesti un potograf profesionist si iti faci multe poze profi, te interesezi cum au reusit cei care sunt acum modeli, ca doar au dat interviuri, nu? laughing nu ma prea pricep...dar iti urez bafta. poate chiar o sa ajungi model daca chiar iti doresti acest lucru happy si ar fi super tare, iti urez multa bafta big grin

| BlackHear7 explică (pentru ToțiPentruUnu99):

Multumesc mult de raspuns, dar as vrea raspunsul cuiva care a trecut prin aceste etape happy bafta si tie big grin