| MrsEinstein a întrebat:

Salu TPU! Va rog sa ma ajutati cu ceva! Astazi cand am intrat pe FB, era pagian de pornire, mi-am pus parola, adresa cand am dat enter mi-a aparut ca " o casuta" si scria ceva legat de " Bafis Info" nu am citit ce scria, asadar am bifat casuta ( era o casuta ce trebuia bifata) ei, faza nasoala e ca atunci cand vreau sa fac testele alea cu " Ce vei fi in viitor" sau "Ce ai fost in viata anterioara", imi scrie ^An error occurred with Ce animal esti? Please try again later.^ De ceeee? Ce am facut? Vreau sa revina la normal! Ajutati-ma, va roooooooooooog!

1 răspuns:
| Marghy a răspuns:

Nu ai facut tu nimic! Prostii`
e o eroare sau ceva. Ce naiba esti obsedat de testele alea? Nu pentru aia e fbul frate. Ai 5 ani sau de ce ai nevoie de ele. Fa teste aici http://www.clopotel.ro/funny/teste/teste-online