| Barbu_Andreea_2001 a întrebat:

1. Ce cadouri îi pot face unui băiat care împlinește 14 ani, ascultă rock, între suma de 20-30 lei.
2. Și cam cât costa o livrare?

Răspuns Câştigător
| chilledzebra a răspuns:

O pana de chitara in cazul in care are una. Un tricou original al unei trupe pe care o adora, dar aici e mai difici, adica trece de suma pe care ai specificat-o. Daca nu ii cumperi chiar tu unul si il personalizezi chiar tu.Te ajunge pana in 30.

3 răspunsuri:
| aXy99 a răspuns:

Ii cumperi o capra pe care sa o sacrifice.

| Rakanishuu a răspuns:

Http://www.bestial.ro
Uite aici un site cu tot felul de lucruri imprimate cu trupe. :)
Livrarea poate costa de la 7 la 20 de lei, venita la posta sau cu fan courier.

| Alexandru_Grigoraş_1980 a răspuns:

Asculta rock? Pai ii iei un album de melodii cu trupa lui preferata/ daca la tine in oras este Fujifilm, iei logo-ul trupei lui preferate, ii iei un tricou de-al lui fara nimic pe el, si te duci la fuji, si ceri sa-ti printeze poza cu logo-ul pe tricou... te-ar costa vreo 30-40 lei asta
Un album rock n-ar trebui sa coste mai mult de 30 lei