| Erica2018 a întrebat:

Imi puteti da ceva idei de cadouri pentru un baiat ce implineste 18 ani? Mersi anticipat

3 răspunsuri:
| Xelon a răspuns:

O cutie de durex((:

| Erica2018 explică (pentru Xelon):

Uitasem sa spun fara glume de genu asta rolling on the floor)
Fiecare cu ce ii lipseste probabil...

| AndaAlexandra a răspuns:

Fii originală. Gândește-te la ce i-ar plăcea. Depinde și de felul lui de a fi și relația ta cu acesta. Dacă este un tip mai funny, îi poți da până și o cutie de durex împachetată frumos, în spirit de glumă big grin și pe lână ea mai poți lua câte ceva.
De exemplu, eu și încă doua prietene am luat unei alte prietene o geantă. Vei râde, dar în buzunarele ei erau mai multe obiecte împachetate: o pereche de cătușe, lenjerie sexy, un parfum, un set de bijuterii, până și o ciocolată.
Acum, vezi și tu... Ți-am zis, depinde și de relația ta cu acesta. Totul este să fi originală.