| RockStar a întrebat:

a mai aparut inca o problema in viata mea oh go on.
Chiar nu inteleg de ce a aparut aceasta problema sincer. este destul de nasoala. Parintii vor sa ma trimita in alt oras sa il uit pe prietenul meu. chiar nu imi dau seama de ce sad. Nici nu il cunosc decat doar din poza. Este un baiat de treaba, sincer.
Vor sa ma trimita la o familie sa stau acolo sa am grija de copii lui aia pentru doar un milion [ pentru o saptamana ]. si in weekend sa vin acasa. [ oricum nu prea sunt incantati deoarece o sa vreau sa il vad pe iubi ]
Sincer m-am urat sa plang si sa ma rog ca nu vreau sa il pierd pe prietenul meu. recunosc suntem chiar de 2 luni si m-am atasat mult de el.
- Am stat 3 saptamani la familia respectiva dar nu suportam deoarece imi era atat de dor de iubi sad. si ne vedeam doar in weekend. Cand ne intalneam nu era nici o zi sa nu plang sad. chiar plangeam mult si la familia respectiva dar cui i-a pasat de viata mea?sad
Cand eram mica eram gen suparacioasa deoarece nu suporta parintii sa ma vada cu zambetul pe buze. si cand eram cu zambetul pe buze faceau orice sa ma supere sad. Nu inteleg mai nimic oh go on. adica poate as intelege daca imi amintesc ce am auzit de la varame ca nimeni nu a vrut sa ma nasc. [ parintii / bunici din partea lui tata. ]. Ce vina am eu sad?
M-am urat sa vars lacrimi atatea crying. [ scuze daca nu intelegeti crying. dar chiar nu ma prea simt bine crying am scris asta plangand crying. ] nu mai suport crying

7 răspunsuri:
| 4ndr33y a răspuns:

Ce parinti mai ai si tu. Ce varsta ai? Daca esti major ar fi cazul sa-ti iei viata in propriile maini si sa le dai bye bye

Ce ai spus tu mai sus descrie niste parinti schizofrenici si fara minte.
Este pe departe cel mai ciudat lucru pe care l-am citit in ultiml timp... daca e real.

| RockStar explică (pentru 4ndr33y):

Am 20 de ani. si baiatul cu care stau are 17 ani [ aproape 18 ] dar sincer m-am atasat foarte mult de el si nu credeam ca o sa ma indragostesc chiar asa de tare sincer. nu credeam niciodata in iubire dar uite m-am inselat atat de tare. dar sincer daca nu ar fi real nu as fi scris straight facestraight face. Chiar ma doare sincer pentru ce mi se intampla in viata asta sigh. Ieri am plans la prietenul meu acasa si a venit bunica lui si a intrebat ce e cu mine am mutit oh go on. oricum de abia mai puteam sa respir de atata plans sad. Ma simt mai rau ca o povara pe acest pamant straight facestraight face.

| RockStar explică (pentru 4ndr33y):

Posibil gandesc la varsta mea ca un copil dar sincer numai suport sa stau ca proasta si sa plang si sa nu am o viata fericita cu cine doresc sad.
Pot sa fiu majora dar parintii ma considera inca o copila dar nu inteleg de ce vor sa ma trimita departe sa il uit pe prietenul meu.
Am stat 3 saptamani la familia respectiva dar sincer numai suport straight face am si eu o viata trebuie sa o traiesc.
Ori vor sa stau cu cineva care are masina / vila / bani sa scape de mine. chiar nu imi dau seama.
Daca nu m-au vrut de ce nu m-au avortat? Ori nu au mai putut sa faca avort. sau credeau ca o sa fiu baiat nu stiu ce sa cred sincer. Mai bine ma dadeau la casa de copii ca posibil acolo imi gaseam linistea straight face. Oricum m-au amenintat demulte ori cu casa de copii dar nu m-au dus oh go on chiar nu inteleg straight face.

| 4ndr33y a răspuns (pentru RockStar):

Imi pare rau pentru tine, am avut o colega de liceu cu o poveste asemanatoare dar din ce imi spui tu, la tine e mult mai grav. Sincer, nu stiu ce sfat sa-ti dau, n-am cunostinte de psihologie, nici macar eu nu stiu cum as fi reactionat, sunt o fire rebela, cred ca parintii ar fi avut viata grea cu mine. Tinand cont de varsa, te poti angaja ca sa le dai de inteles ca vrei sa fii independenta.

| RockStar explică (pentru 4ndr33y):

Sincer si lucrez aici la turda ca si cum sunt si in celalalt oras dar nu prea sunt incantati rolling eyes. Oricum acolo castig doar un milion pe saptamana. aici in zona mea castig milionul acela maxim in 2 zile straight face happy!

| carlyhalatz a răspuns (pentru RockStar):

Du-te ma de-aici! daca esti majora aia(scuzati da e chiar inacceptabil)nu mai trebuie sa se bage in viata ta.si,unde se duc banii`? la ei? si apropo, varsta nu conteaza

| RockStar explică (pentru carlyhalatz):

- bani imi raman mie deoarece eu castig bani respectiv straight face.
infine hai ca nu am chef sa ma cert oh go on