| 1WizKhalifa a întrebat:

Abshinthe iti da halucinatii sau nu? Sau se gasesc bauturi halucinogene in comert (Romania)?

3 răspunsuri:
| thegatekeeper a răspuns:

Daca nu bei o cantitate exagerata, nu vei avea halucinatii. In plus, absinth-ul care se gaseste in comert nu este 100% pur, asa ca este foarte putin probabil sa patesti ceva de la acesta. Nu se gasesc astfel de bauturi in comert, in mod legal, in Romania.

| lorena15 a răspuns:

Da logic

| 1WizKhalifa explică:

Clar, ce e mai scump este și mai pur. Exagerat însemnând (gr)?