| anonim_4396 a întrebat:

Credeti ca iarba si ciupercile halucinogene ar trebui legalizate in Romania? Ce s-ar schimba? Ar fi o idee buna?

Răspuns Câştigător
| SilentRain a răspuns:

Da,dar in scop terapeutic /medical...atunci și eu ași fi bolnavă din senin big grin

| Catrice a răspuns (pentru SilentRain):

Of of iar ai scăpat de la 9...treci înapoi să-ți iei tratamentul de dezintoxicare sad

| SilentRain a răspuns (pentru Catrice):

N-am scăpat de nici unde, ai cazut tu din copac?

| Catrice a răspuns (pentru SilentRain):

Lasă că știu eu, te-au băgat ăștia pentru supradoza de cafea în urma tentativei de suicid din dragostehee hee

| SilentRain a răspuns (pentru Catrice):

Pot sa bag liniștita cafea cat vreau maxim mă ia somnul
Sinucidere din dragoste nu-i plauzibilă, nu pot sinucide dintr-o prostie inexistentă

| Catrice a răspuns (pentru SilentRain):

Faci urat când bei prea mult, tu nu-ți dai seama de asta, dar îți zic eu ca doar cine te iubește pe tine cel mai mult, puiuț mic și drăgălaș ce ești love struck

| SilentRain a răspuns (pentru Catrice):

Pe mine? Ablosut nimeni, categoric nu tu laughing) că te pleznesc de nu te vezi piticanie

| Catrice a răspuns (pentru SilentRain):

Sigur iubirea mea, săruta-ma acum sa poți dormi la noapte.
(am dovezi ca nu sunt piticanie)

| SilentRain a răspuns (pentru Catrice):

Dă-mi sa vad big grin
Îți sărut un dos de palmă peste ceafă :'>
:o ii zic lui gagica ta ce faci! Buuuu:O

| Catrice a răspuns (pentru SilentRain):

Nuuuuu nu ma para n-am făcut nimic crying

| SilentRain a răspuns (pentru Catrice):

Ba doa... păcat că nu știu unde să o găsească
Ai inselat-o virtual cu o bunăciune că mine!

| Catrice a răspuns (pentru SilentRain):

Nuuuuu sunt inocent, n-am făcut nimic crying

| SilentRain a răspuns (pentru Catrice):

Tu inocenta?laughing)) Când vine Apocalipsa! Adică niciodată
Dă-mi banii și nu-i zic nimic

| Catrice a răspuns (pentru SilentRain):

Eu este inocenta întruchipata ce știi tu laughing
N-am bani, îs sărac, ce zici dacă te tai și te vând pe bucăți?

| SilentRain a răspuns (pentru Catrice):

Leșin daca vad sânge, deci nop, nu mulțumesc
Prima dată erai atât de inocenta încât am crezut că ai venit din iad

| Catrice a răspuns (pentru SilentRain):

Eram ca de aia m-o băgat în seama iubi love struck...și încă sunt

| SilentRain a răspuns (pentru Catrice):

Doamne ferește, din vina ta m-aș pocăi instant!

| Catrice a răspuns (pentru SilentRain):

Asa fiica mea, pocăiește-te, intra pe calea iluminării, abia aștept sa te sacrific pe altarul iubirii noastre love struck

| SilentRain a răspuns (pentru Catrice):

Sunt luata... caută alta bre

| Catrice a răspuns (pentru SilentRain):

Deci recunoști... turcu sau Ray?

| SilentRain a răspuns (pentru Catrice):

Nici unul, amândoii sunt la fel

| Catrice a răspuns (pentru SilentRain):

Mmm deci mai am o șansă să-ți topesc inimioara de gheață love struck

| SilentRain a răspuns (pentru Catrice):

Sunt șanse mai să câștigi la loto

| Catrice a răspuns (pentru SilentRain):

Nah la loto e unu la 5 milioane, la tine e unu la 100 love struckwinking love struck

| SilentRain a răspuns (pentru Catrice):

Iar te-ai îmbătat ...sa fiu al naibii de nu o găsesc pe gagică ta să-i spun devil

| Catrice a răspuns (pentru SilentRain):

Nu am băut nimic boss sunt nevinovat nu suna nevasta, deranjezi copii crying
Mai bine rezolvam asta undeva în privat, la un hotelwinking

32 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Câți tâmpiți sunt acum în România, o idee chiar bună. Am scăpa rapid de ei.

| Catrice a răspuns:

Tu ai 0 neuroni rămași.
Ți-am zis eu ceva?!

| Catrice a răspuns:

Ce vrea copilul, acadea? N-avem sad

| Mayhem666 a răspuns:

Romania si asa e vai de capu' eu, vrei acum sa ne numim America 2.0?
Deja romanii sunt dusi cu pluta rau de tot, si acum vrei sa-i vezi si drogati?

| SG1995 a răspuns:

"Credeti ca iarba si ciupercile halucinogene ar trebui legalizate in Romania?"

Cred că pușcăria nu a schimbat pe nimeni în bine. Și mai cred că dacă nu faci rău nimenui ar trebui să fie treaba ta, nu a statului.

| chuckmanson a răspuns:

Având în vedere ce s-a întâmplat acum nici 10 ani cu magazinele de vise cred că e clar că nu e o idee bună să legalizăm alt drog.

| underArock a răspuns:

Vin la tine și fără să vrei, deci altă diferență decât ca ar fi legale, nu prea cred că ar fi.