| Andrei11789 a întrebat:

Salut,aceasta intrebare este in special pentru fete dar și băieții pot raspunde.
Am 17 ani, sunt băiat și am 1.72 inaltime, sunt scund? Ce părere aveți? ( scuzați categoria )

14 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Stai bine

| Andreeush a răspuns:

După părerea mea ești ok.
Nu ești scund.

| Andrei11789 explică (pentru Andreeush):

Ai putea fi împreună cu un băiat de înălțimea mea? Tu ce înălțime ai?

| Andreeush a răspuns (pentru Andrei11789):

Eu am 1, 60 deci evident că nu aș avea nici o problemă să fiu cu cineva care ar avea 1, 70.

| lilith16 a răspuns:

Pentru mine esti ok avand in vedere ca sunt scunda cred dar sunt mai scunda ca tine deci cred ca esti ok

| Andrei11789 explică (pentru lilith16):

Ce înălțime ai?

| lilith16 a răspuns (pentru Andrei11789):

1.65

| Andrei11789 explică (pentru lilith16):

La 1.65 crezi ca esti scundă? Pentru o fata/femeie 1.65 este o înălțime perfecta

| epurasu a răspuns:

Ar fi ok daca ai spune si cate kg ai!

| cristian200313 a răspuns:

Stai bine.
Eu am 16 ani si am 1.75, deci e okhappy

| litere123 a răspuns:

Ești perfect așa cum ești. Lasă stresul acesta cu înălțimea. Cine te place, te place exact așa. Nu te mai preocupa cu asta, găsește-ți alte preocupări mult mai importante și nu mai pierde timpul cu gândurile acestea.

| gege12321v a răspuns:

Iubitul meu are 19 ani și are aceiași înălțime! Eu am 1, 69 deci este perfect!

| BehindYouMF a răspuns:

Eu am 13 ani si am 1, 78 dar nu este nimic rau sa ai 1, 72 la 17 ani, depinde de om...
Sanatate!