| anonim_4396 a întrebat:

SaLut [acesta e o intrebare doar pentru fete] stie cineva unde pot gasit cercei pentru 2 gauri sau una ca in imaginea de aici http://www.tvyespectaculos.com/......smas-0.jpg am cautat intr-un magazin si mi s-a zis ca saptamana aceasta o sa aduca mi-e frica ca nu o sa gasesc...si m-am gandit ca una dintre voi poate are...

5 răspunsuri:
| OanaG a răspuns:

Bai si eu caut la mine in oras si nu gasesc crying

| shishilik a răspuns:

Depinde din ce oras esti. Eu sunt din Vaslui, dar am vazut in Iasi in mai multe magazine chiar. Nu mai stiu denumirile ca eram in trecere.

| catysmile a răspuns:

Cerceii aceia se gasesc in dragonul rosu in bucuresi sunt cu o gaura si cei lungi au magnet

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Daca gasesti anunta-ma si pe mine te rog...id-ul meu deya_ella plz:*

| OneDirection a răspuns:

Vrei cercei ca Belinda?