| Stroici_Ivan_1993 a întrebat:

Salut, acum citeva saptamini in urma ma intilneam cu o fata, deci am stat impreuna doua saptamini si am decis sa facem relatii sexuale dar problema era ca ea era virgina. Deci pina la urma am facut sex, dar eu dupa doua zile nu simteam ca o mai plac si i-am spus adevarul, am ramas foarte rau pentru ca stiu ca am facut-o sa se simta rau. Acum citeodata privind la pozele ei de pe facebook un pic imi pare rau ca am lasat-o, si mas impaca cu ea dar acum nu vreau, pentru ca peste citeva zile plec acasa in Moldova si acolo am multe fete cu care sa ma distrez si etc...Ce parere aveti, sa incerc dupa ce vin din Moldova din nou sau acum?

Răspuns Câştigător
| fluturas a răspuns:

Oricand ai incerca, daca ea se intoarce inapoi la tine ii fraiera straight face

Sa nu zici ca nu iti raspund la intrebare, mai bine mai lasa pana ce vi din Moldova ca poate mai uita fata si tu vei fii mai sigur pe sentimentele tale

9 răspunsuri:
| JustForFewSeconds a răspuns:

Cum zice Cristinaaaa "toti sunteti la fel"! Macar daca nu te desparteai de ea dupa 2 zile! Macar vorbeste cu ea si fa-o sa inteleaga ca (poate sau nu, habar nu am cum a fost in capul tau) nu a fost doar o aventura! Macar atat ai putea face...

| Stroici_Ivan_1993 explică (pentru JustForFewSeconds):

Dar eu asta deja am facut-o, pur si simplu citeodata imi pare iar frumoasa si vreau cu sa fiu...

| RaReSh17 a răspuns:

Parerea mea e ca ti-ai batut joc de ea si cauti numai aventuri, nu o mai cauta daca nici macar nu simti ceva pentru eawinking

| Cristinaaaaaaaaaaaa a răspuns:

oh go on toti sunteti la fel. sentimentele se formeaza pe parcurs. las-o asa. e mai bine.

| Delia1992 a răspuns:

Dupa ce te intorci din Moldova poate nu vei mai simti nimic pentru ea.Mai bine astepti sa te intorci sa vezi atunci care iti sunt "sentimentele"