| anonim_4396 a întrebat:

Acum o zi am vorbit cu o fata prin mesaje si i-am spus ca e interesanta si ca mi-ar placea sa ne cunoastem mai bine. Ea a spus ca si eu sunt de treaba. I-am sugerat sa mergem in oras... dar a zis ca nu vrea acum, ar vrea sa mai vorbim sa ne mai cunoastem si dupa sa mergem la un suc.

Intrebarea mea este, credeti ca as mai avea vreo sansa cu ea.

Va rog raspunsuri sincere si serioase! Multumescwinking

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Raspunde-i ca, tocmai ca-ti doresti sa va cunoasteti mai bine, este nevoie sa va intlaniti fata in fata si sa discutati.
Prin mesaje, nu este cunoastere ci ascunzis, ca poti spune ce vrei acolo, ca oricum nu isi poate da nimeni seama daca minti, sau te prefaci.

| M19Garry a răspuns (pentru Violleta2022):

Pai am spus mai sus am incheiat conversatia cu ea acum o zi... daca ii spun iar as parea obedat.
Vreau sa spun ca ea e colega de clasa si am obervat ca atunci cand ma uit la ea se uita si ea la mine. Oare ma place sau e timida de nu vrea sa mergem in oras

| Plato a răspuns (pentru M19Garry):

Varsta?

| M19Garry a răspuns (pentru Plato):

15 daca te ajuta cu ceva

4 răspunsuri:
| Kerre a răspuns:

Pai fii mai insistent, zii ca vrei sa va intalniti fata in fata ca sa va cunoasteti mult mai bine, daca te place cu adevarat atuci o sa accepte.