| dreamchater a întrebat:

Salut all.Am si eu o mica problema si nu stiu cum sa o rezolv. ce sa fac sa nu mai fiu asa timid cu fetele? de fiecare data cand trebuie sa ma intalnesc cu o fata imi vine sa lesin, cum pot sa scapa de aceasta timiditate ca de la un timo am observat ca am ft multe de pierdut din cauza ei.Multumesc anticipatwinking

2 răspunsuri:
| unvisalbnegru a răspuns:

Pai na si eu eram timida cand eram mai mica dar fara sa vreau ma faceam ca nu-s timida si timiditatea disparea brusc.incearca sa te intalnesti cu mai multe persoane si o sa fi mai obisnuit cu ieseala...si nu o sa mai fi asa timid :d bafta:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Frate esti baiat trezeste-te la realitate cum sa iti vina sa lesin cand esti in preajma unei fete trebuie sa scapi de asta sau fetele te vor crede un fraier helooo prinde mai mult tupeu fi indraznet tupeist ca un baiat adevarat ce naibi