| Poppy a întrebat:

Salut, am 13 ani si sunt la tara la bunici ma plictisesc total ce pot face sa ma distrez?, apropo nu prea cunosc multe persoane, funda pentru cel mai bun raspuns...

Răspuns Câştigător
| Andreea_8731 a răspuns:

Ia-ti camera foto cu tine si fa poze multe cat mai interesante sau poti sa-ti iei laptopul cu tine si sa-ti instalezi jocuri pe el asculta muzica sau incearca sa-ti faci prieteni ...stai linistit/a ca ai ce facewinking

3 răspunsuri:
| DennyxD a răspuns:

Pai poti sa desenezi,sa pictezi,sa incerci sa creezi diferite obiecte sau accesorii din fel si fel de materiale,sa strangi frunzulite sau flori si sa le lipesti pe foaie facand ca un aranjament floral, sa iti faci un jurnal sau in cazul in care ai sa scrii in el diverse lucruri, sa compui etc.

Fundita?:*

| deathkid a răspuns:

Pai depinde daca esti la tara poti face o multime de chestii, iesi afara si stai la soare si te uiti prin jur natura este chiar frumoasa...si sa stii ca poti inventa un joc sau exploreaza zona, si este foarte distractiv, stiu asta pentru ca si eu sunt aproape de`o varstya cu uh numa ca am 14 ani...:-s dar in fine cui nu`i place aventurile:Xbafta>big grin

| XDead a răspuns:

Incearca sa citesti ceva, sa desenezi, sa-i ajuti pe bunicii tai, sau pur si simplu fa-ti prieteni noi, astfel vei avea ceva de facut!